پاورپوینت درباره خورشيد و لکه هايش-1704162

پاورپوینت,خورشید و لکه هایش,زباله خورشیدی|1704373|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره خورشيد و لکه هايش آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 19 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

خورشيد و منظومه شمسي

خورشيد از يک توده انبوه گاز و گردو غبار معلق در فضا شکل گرفت وقتي اين توده انبوه منقبض گرديد مرکز آن گرم شد و خورشيد متولد شد بقيه اين توده انبوه سيارات و هرچيز ديگر ي که در منظومه شمسي قرار دارد را از قبيل اقمار و خرده سيارات و ستاره هاي دنباله دار را تشکيل داد . به تدريج خورشيد روشن تر شد وانرژي منظومه شمسي در مرکزش بيشتر شد.

بازي با اعداد در خورشيد

خورشيد : توپ شعله ور بزرگ در مرکز منظومه شمسي

سن خورشيد : 5/4 ميليارد سال قبل

جرم خورشيد :عدد دو با 27 صفر

فاصله با زمين : 150 ميليون کيلومتر

دماي خورشيد در مرکز : 15 ميليون درجه سلسيوس

دماي سطح خورشيد : 5500 درجه سلسيوس

دما زير سطح خورشيد : دو ميليون درجه سلسيوسمطالب دیگر:
📗پاورپوینت کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا📗پاورپوینت کلیاتی درباره مدیریت📗پاورپوینت کیفیت انرژی الکتریکی📗پاورپوینت کلیات بودجه بندی📗پاورپوینت کلیاتی در مورد سالمندی جمعیت📗پاورپوینت کمردردهای شغلی📗پاورپوینت گندزدایی آب با استفاده از اشعه فرابنفش📗پاورپوینت گشتالت درمانی فریتز پرلز Fritz Perls📗پاورپوینت ماشینكاری وایركات📗پاورپوینت مدیریت استراتژیک📗پاورپوینت مداخله در بحران های روانی اجتماعی📗پاورپوینت مداخله پیشگیری از طلاق📗پاورپوینت مخاطرات زمين📗پاورپوینت مدیریت عمومی📗پاورپوینت مدیریت مهندسی📗پاورپوینت مشاوره قبل از ازدواج و بررسی عوامل موثر📗پاورپوینت مسمومیت استافیلوکوکی📗پاورپوینت مشاوره قبل از ازدواج📗پاورپوینت مصاحبه انگيزشی📗پاورپوینت مفاهيم ارتباط📗پاورپوینت مهارت حل مسئله📗پاورپوینت مهارت خودآگاهی📗پاورپوینت مفهوم و فرایند ارتباطات📗پاورپوینت مفاهیم پایه در درمان های رفتاری و شناختی📗پاورپوینت مشاوره و روانشناسی قبل از ازدواج 139 اسلاید