دانلود كارآفرین چیست 123 ص-40107434

دانلود كارآفرین چیست 123 ص,تحقیق كارآفرین چیست 123 ص,مقاله كارآفرین چیست 123 ص,كارآفرین چیست 123 ص|40107645|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود كارآفرین چیست 123 ص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 116 صفحه

کار آفرین کیست؟
افرادی که یک فرصت شغلی جدید در صنعت ایجاد می کنند کار آفرین هستند.
آنها اغلب این کار را با ایجاد شرکتی تازه انجام می دهند.
اما آنها همچنین فرصتهای جدید شغلی را با ورود یک محصول یا ایجاد یک بازار جدید بوجود می آورند.
بنابراین که در کارخانجات بزرگ خطوط تولید تازه ای به راه می اندازند و یا با ایجاد بخش هایی تازه که قبلاً وجود نداشت باعث ایجاد بازاری جدید می شوند با این تعریف کارآفرین هستند.
به بیان کلی تر کارآفرینان منابع را مدیریت می کنند تا چیز تازه ای بسازند اعم از شغل تازه یا کالا یا خدمت یا حتی بازار تازه- آنچه کارآفرینان موفق را از کارآفرینان دیگر متمایز می کند سرعت توسعه فعالیت اقتصادی آنان است.
آنهایی بیشتر موفق هستند که فعالیت اقتصادیشان را بتوانند به سرعت رشد دهند.
آنها موقعیت هایی را که در بازار دیگران به آنها توجهی نمی کنند می یابند و همین ایده بهره برداری کردن از این موقعیت ها را در ذهن آنها شکل می دهد.
آنها خودشان را بخوبی در بازاری که در حال انتقال و تغییر است جا می اندازند که از این نظر مبتکر و مخترع شناخته می شوند.
آنها به دقت پیش بینی می کنند که جهت بازارها در حال تغییر است و سپس آماده می شوند که بازارها را به راه بیندازند که دین کار را قبلاً کسی انجام نداده بود.
مردم اغلب فکر می کنند کارآفرینان در ابتدا موفق هستند چون آنها کالا یا خدمات تازه ای ابداع می کنند مثل موتور جستجور یاهو.
اما اینطور نیست و اغلب کارآفرینان موفق کار خود را با افزایش در کیفیت یک کالا یا محصول ایجاد می کنند بدون اینکه چیز تازه ایجاد کرده باشند.
آنها اطلاعات کوچکی روی آنچه دیگران انجام می داده اند ایجاد می کنند.
کارآفرینان پس از شروع کار خود به مشتریان توجه می کنند و با آرامی با اصلاحات دیگر خود را مطرح می سازند.
سپس آنها به سرعت آنچه انجام می دهند را متعادل می سازند و این فرایند را بارها تکرار می کنند پیشنهاد بهبود کیفیت مطرح شده از طرف Jerry Greenfild Ben cohen منجر به موفقیت برای آنها شد.
آنها شروع به ساختن بستنی با قیمت بالاتر با قطعاتی از میوه روی آن کردند این بستنی ها برای پاسخ به نیاز مشتریانی ساخته شد که بستنی های ساده را دوست نداشتند در آن زمان تولید کنندگان بزرگ بستنی در بازار بستنی میوه ای جدید وجود نداشتند و این بازار جدیدی بود که توسط این دو نفر ایجاد شد.
Jack Burton کار آفرین دیگری است که از Vermont شروع کرد.
او با بهبود طراحی کالایی که اولین بار در 14 سالگی با آن آشنا شده بود توانست به موفقیت دست یابد با گذشت مدت کمی ا ز فارغ التحصیلی از نیویورک نقل مکان کرد و تخته اسکی های Burton را درست کرد.
او می گوید ? بسیاری از مردم فکر می کنند من تخته اسکی جدیدی اختراع کرده ام در حالی که این درست نمی باشد? طرح اولیه تخته اسکی ها بوسیله شرکت Brun swick ساخته شد در حالی که این شرکت هیچ گاه پیشرفتی در تخته اسکی های ساخته شده ایجاد نکرد.
فلسفه Burton بهبود آنچه جا دارد بر اساس نیازهای واقعی مشتریان بود.
Burton این مساله را به همگان یاد داد که: اگر محصولات اصلی برای مردم کسالت آور باشد آنها حاضرند با پرداخت پول بیشتر کالا


مطالب دیگر:
🔗جزوه دینامیک ماشین رشته مهندسی مکانیک🔗مقاله ترجمه شده مدیریت استراتژیک منابع انسانی و کارکنان دانشی یک طرح مطالعاتی از شرکت های🔗جزوه استاتیک رشته مهندسی مکانیک🔗مقاله ترجمه شده باعنوان عملکرد مدیریت استراتژیک:بررسی عوامل موثر بر اثربخشی ارتباط و رضایت مندی شغلی🔗مقاله ترجمه شده با عنوان روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری🔗جزوه ریاضیات مهندسی رشته مهندسی مکانیک🔗پاورپوینت طراحي ژئوتكنيكي پي هاي تكي🔗پاورپوینت صحیفه سجادیه🔗پاورپوینت نکات پزشکی روزه داری خوب🔗پاورپوینت ماشین ابزار🔗پاورپوینت مقدمه ای بر تحليل و طراحي سيستم هاي اطلاعاتي🔗پاورپوینت آشنایی با ساختمان داده‌ها و الگوريتم🔗پاورپوینت بیوشیمی ویتامین ها🔗تحقیق سيستم ارزيابي ادواري موجودي ها (Periodic Inventory System )🔗تحقیق ارزيابي كارآفريني سازماني و نوآوري در دادگستري شهرستان ساري🔗تحقیق مكانيزم‌ هاي دفاعي دخيل در ارزيابي گرايش به خودكشي🔗تحقیق ازدواج و تشكيل خانواده🔗تحقیق فنون تفسیر🔗تحقیق محاسبات پخش بار در شبكه داخلي نيروگاه سيكل تركيبي يزد🔗پاورپوینت پانكراتيت🔗مقاله ترجمه شده با عنوان مدارشکن قدرت🔗مقاله ترجمه شده با عنوان یکپارچه سازی دانش در توسعه فناوری تولید🔗مقاله ترجمه شده فعالیت ها و شیوه های مدیریت منابع انسانی HRM که موجب افزایش کارایی و عملکرد پژوهش🔗مقاله ترجمه شده با عنوان ارزیابی عملکرد و مطالعه میدانی🔗مقاله ترجمه شده با عنوان بررسی عوامل موفقیت مدیریت استراتژیک در یک مجتمع آموزشی