عنوان پاورپوینت: پل معلق 19صفحه-50026710

پل معلق,پاورپوینت پل|50026921|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد عنوان پاورپوینت: پل معلق 19صفحه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پل معلق uاین نوع پل‌ها دارای کابل‌های معلق بین برجها همراه با کابل‌های معلق عمودی هستند که وزن عرشه را تحمل میکنند. پل‌های معمولی، مانند سقف ساخته می‌شوند. یعنی تمام بار بر روی ستون‌هایی می‌رود که در زیر پل قرار دارند. بر حسب اندازه پل، باید ستون‌هایی در فواصل کوتاهی از یکدیگر در زیر پل قرار گیرند و بار وارده بر پل را تحمل کنند. تقریباً تمام پل‌هایی که در تقاطع بزرگ‌راه‌ها مشاهده کرده‌اید از این قبیل پل‌ها هستند.اما مواقعی هست که نمی‌توان به تعداد کافی ستون در زیر پل قرار داد. مثلاً بر روی عرض یک رودخانه عریض و یا بر روی یک دره قطعاً نمی‌توان با فواصل کوتاه ستون قرار داد. اینجاست که از پل‌های معلق استفاده می‌شود. uاز مزیت‌های این نوع پل نسبت به دیگر پل‌ها میتوان به دهانه‌های بسیار عریض آن اشاره کرد، به همین دلیل از پل‌های معلق معمولاُ در آبراه‌های شلوغ و پررفت و آمد استفاده میکنند.مطالب دیگر:
📃پاورپوینت خلاصه کتاب تحقیق در عملیات تالیف دکتر عادل آذر📃گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شرکت تجهیزات پزشکی آرایه طب سپاهان📃گزارش كارآموزی در منطقه یک عملیات انتقال گاز در تقویت فشار گاز شهید مکوندی📃گزارش کارآموزی رنگ سازی📃گزارش کارآموزی تصفیه خانه شماره 1 آب تهران، امور نگهداری و بهره برداری تصفیه خانه ها📃تحقیق چالش كيفيت آموزش عالي در ايران، زمینه کاوی تاريخي📃تحقیق بررسی ارتباط بين خلاقيت مديران و پویایی در محيط آموزشی📃تحقیق کوره آفتابی📃تحقیق آشنایی مختصر با مفاهیم مالیات بر ارزش افزوده📃تحقیق مسئولیت اجتماعی شرکت ها و حسابرسی مسئولیت‌ های اجتماعی📃پاورپوینت کارگاه سیستم اطلاعات مدیریت📃تحقیق مدیریت منابع انسانی (بهره وری)📃تحقیق مهندسی مجدد و نقش کنترل های داخلی‎📃تحقیق مدل سرآمدي EFQM و بررسي ميزان اثربخشي و شناسائي كانال هاي ارتباطي بين كاركنان و مديريت در شركت📃تحقیق سكولاريسم و کشف حجاب در ایران📃جزوه درمان سریع در مطب تالیف دکتر احسان سلطانی📃تحقیق تعریف از شبکه های کامپیوتری و مراحل نصب windows Server 2003📃تحقیق برنامه ريزي توليد (اجراي سيستم توليد به هنگام JIT)📃تحقیق بررسی و ساخت انواع سنسورها و سنسور پارک📃تحقیق بررسي عملكرد سايت بازار بيز BazaarBiz در جذب مشتريان📃تحقیق بررسي سيستم هاي كنترل گسترده DCS📃تحقیق بررسي نقش رسانه‌ هاي جمعي (با تاکيد بر تلويزيون) در الگوپذيري و رفتار کودکان📃تحقیق بررسي نقش ارزيابي عملكرد در افزايش كارآيي كاركنان پارت سازان📃تحقیق بررسی وضعیت فروش محصولات چرمی سبک (داخلی و خارجی)📃تحقیق بررسي مشكلات توليد و توزيع داخلي و خارجي پسته ايران و ارائه راهكارهاي توسعه صادرات