آشنایی با هیپنوتیزم | کتاب آموزش هیپنو تیزم-50027121

آشنایی با هیپنوتیزم|50027332|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد آشنایی با هیپنوتیزم | کتاب آموزش هیپنو تیزم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


نام کتاب : آشنایی با هیپنوتیزم


زبان کتاب : فارسی


تعداد صفحه : 50


قالب کتاب : PDF


حجم فایل : 2 MB


توضیحات : هیپنوتیزم به دو صورت خودهیپنوتیزم و دگرهیپنوتیزم قابل اجرا است. از فواید هیپنوتیزم می‌توان درمان بسیاری از ناراحتی‌های روانی را نام برد.


به‌خصوص در هنگام خودهیپنوتیزم، که شخص می‌تواند به‌وسیلهٔ تلقین، تغییرات مثبتی را در کردار و روحیات خود پدید آورد.


البته خود هیپنوتیزم دارای خطراتی هم هست؛ به این صورت که اگر بدون آگاهی و اطلاعات کافی و با روش‌های نادرست انجام پذیرد، می‌تواند اثرات بسیار مخربی بر روی روان انسان به دنبال داشته باشد.


هیپنوز معمولاً خطرناک نیست. برخی میگویند در نارسایی مزمن قلبی انجام گیردو در برخی موارد مثل افراد با شخصیت مرزی یا بردرلاین و اسکیزوفرن و نیز وسواسی گفته می‌شود صورت گیرد به دلایل مختلف.


استفاده از هیپنوتیزم برای سرگرمی هم به عقیدة‌هیپنوتراپیست‌ها کنتراایندیکه یا ممنوع است.و کلاً هیپنوتیزم نمایشی را جایز نمی دانند.
//مطالب دیگر:
📝تحقیق تئوري و عمل رهبری در یک سازمان📝تحقیق رويكردي نوين در مديريت شبكه محور📝تحقیق روانشناسی انگیزش در یک سازمان📝تحقیق تاثیر روابط انساني در مديريت📝تحقیق بررسی راز موفقيت ماتسوشيتا مؤسس شركت پاناسونيك📝تحقیق رشته مدیریت همراه با ترجمه با عنوان رقابت در مدیریت تولید📝تحقیق تاثیر رفتار سازمانی در مدیریت📝تحقیق بررسی رشد اقتصادی دریک سازمان📝تحقیق بررسی راهكارهاي نيل به چابكي در سازمان📝پاورپوینت شكست الكتريكي در عايق ها (گازها)📝تحقیق تذهيب و نگارگري📝تحقیق ویژگی های مسجد جامع اصفهان📝تحقیق آبستره📝تحقیق موسيقي كلاسيك📝تحقیق چارچوب آناليز عملياتي براي آموزش سازماندهي و آمادگي مركز عملياتهاي اضطراري📝تحقیق بررسي تأثير خصوصي سازي نگهداير شبكه كابل و هوائي مركز تلفن شهيد قندي ميانه در كاهش هزينه‌ها و📝تحقیق ديدگاه نوين در مديريت عملكرد، ارزيابي عملكرد📝تحقیق رضایت مشتری📝تحقیق رمزهاي پيدا كردن مشتري📝تخقیق سازمان و مدیریت📝تحقیق سبك هاي‌ مديريتي در سازمان هاي‌ تحقيق‌ و توسعه📝پاورپوینت جامع و کامل مديريت سازمان هاي ورزشي📝تحقیق سرپرستی سازمان📝تحقیق سيستم‌هاي اتوماسيون اداري📝تحقیق سيستم‌هاي اطلاعات مديريت MIS