OVID چیست-50683342

|50683553|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد OVID چیست آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 6.2 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 71
بنام خدا OVID چیست درباره OVID :
1- یکی از معروفترین پایگاههای اطلاعاتی است که امکان جستجو در زمینه های پزشکی و بهداشتی را در یک محیط یکپارچه فراهم می کند.
2- با بهره گیری از ابزارهای تکنولوژیکی امکان جستجویی با دقت و سرعت بالا را محقق می سازد.
3- بیش از 3000 کتاب الکترونیکی و آرشیو 60 کتاب را داراست.
4- بیش از 100 پایگاه اطلاعاتی کتابشناختی و متن کامل را داراست.
5- مطالب ovid طیف وسیعی از مطالب هسته و با ارزش علمی را در زمینه های پزشکی و رشته های بهداشت دربرمیگیرد از جمله کشاورزی و علوم غذایی، بیوتکنولوژی، پزشکی بالینی، علوم رایانه و فناوری، دندانپزشکی، بهداشت محیط، مهندسی، پزشکی مبتنی بر شواهد، زمین شناسی، علوم زیستی، مغز و اعصاب، پرستاری، داروسازی و فارماکولوژی، فلسفه و مذهب، فیزیک، روانشناسی و روانپزشکی، علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم فنی و مهندسی، و دامپزشکی .
1- Browse your Journals@ OVID :در صورتی که موسسه یا سازمان مورد نظر مشترک مجله ها ی خاصی از OVID باشد در این قسمت می توان به متن کامل و تصویر مجله به صورت الکترونیکی دسترسی داشت.

2- Browse All Journals : لیست عناوین تمام مجله های موجود در OVID را چه مشترک باشید و چه نه در این قسمت مشاهده می کنید.

1 2 توضیح: در این قسمت ونیز در قسمت قبلی امکان مشاهده مجله ها بر حسب حروف الفبا ی عنوان و موضوع مجله امکان پذیر است
3- Browse Books : این قسمت عناوین کتابهایی در ارتباط با پزشکی، پرستاری و داروسازی را از ناشران متنوع همراه با متن کامل کتاب ارائه می نماید. این قسمت شامل متن کامل کتاب، منابع مرجع و روزآمد و نیز تصاویری از منابع باارزش پزشکی، پرستاری، و داروسازی را ارائه میکند . همچنین شامل نمودارهای رنگی، جداول نیز قابل مشاهده است. (کتابهای Text مصور که از لحاظ گرافیکی کامل قابل دریافتند). توضیح: در این قسمت امکان مشاهده کتابها بر حسب حروف الفبا ی عنوان و موضوع کتاب امکان پذیر است

توضیح : با کلیک بر روی هر عنوان کتاب Table of contents در قسمت چپ صفحه ظاهر می شود که با کلیک بر روی هر بخش آن کتاب ، تصوی آن بخش بر روی صفحه نمایش داده می شود. عنوان کتاب 1- امکان جستجو در عناوین کتب موجود در Ovid .
2- امکان جستجو در مجلاتی که متن کامل دارند.
3- امکان جستجو در عناوین تمامی مجلات در Ovid . 1 2 3 پایگاههای اطلاعاتی OVID : این پایگاه بالغ بر صدها مجله پزشکی، علمی و تکنیکی از بیش از 50 ناشر را دربردارد.با استفاده از Ovid امکان جستجوی همزمان در مهمترین بانکهای اطلاعاتی علوم پزشکی و زیستی وجود دارد.( به عنوان مثال: Medline).
شروع جستجو:
1- انتخاب بانک یا بانکهای اطلاعاتی.
2- کایک بر روی آیکون Open selected resources . مدل های جستجو :
1- Basic Search
2- ...مطالب دیگر:
گرافیکگرماي انحلاليگزارش کار عملی درس دامپروری 15 صگشت وگذاري در عالم برزخگل داوودی 10 صگلكاري 5صگلهاي-پياز-دارگندم 15 صگوگرد Smffmrگونه‌های جدید خانواده در غرب 4صگیاهان رنگرزیگیاهان موجودات پر ارزشگیاه-زغال-اخته-9-صگياهان چگونه به تغيير اقليم واكنش نشان خواهند داد 15 صگياهان مورد استفاده در باغ 16 صلایه ی ا وزون چیست 12صلباس درقرآنلقاح مصنوعی 14 صلکليلة القدر در نگاه علامه طباطبايى 19 صليلة القدر در نگاه علامه طباطبايىماست 5صماست بخورید به ده دلیلماشین آلات کشاورزیماشين ها چگونه كار مي كنند 10ص