پاورپوینت درباره نکات جالب قرآن-1667481

پاورپوینت,نکات جالب قرآن,تفسیر قرآن|1667692|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره نکات جالب قرآن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 49 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

این مجموعه فقط برداشتی از قرآن بوده و قطعا خدا داناتر است.

جمع آوری از منابع معتبر مسلمین و تفاسیر موجود قرآن

تکرار آیات در قرآن


آیاتی که دقیقا مثل هم آمده اند.
آیاتی که اول آنها شبیه به هم است.
آیاتی که آخر آنها مثل هم است.
اثبات این نکته که قرآن گفته های یک انسان نیست.
روشن شدن ضرورت آموختن زبان عربی و خواندن قرآن به این زبان.

۞ بگو اگر انس و جن جمع شوند، برای اینکه مانند قرآن آیه ای بیاورند، هرگز نمی توانند! هر چند یکدیگر را یاری کنند. ۞

آیاتی که دقیقا مثل هم آمده اند.


چگونه یک نفر بی سواد می تواند صفات مومنان را در دو سال بعد عینا بگوید؟
وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ (٥) إِلا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ (٦) فَمَنِ ابْتَغَى وَرَاءَ ذَلِكَ فَأُولَئِكَ هُمُ الْعَادُونَ (٧) وَالَّذِينَ هُمْ لأمَانَاتِهِمْ وَعَهْدِهِمْ رَاعُونَ (٨) سوره مومنون و معارجمطالب دیگر:
تحقیق در مورد گاز پارس جنوب تحقیق در مورد کنترل کیفیت 85 ص تحقیق در مورد فلسفه آفرینش انسان از دیدگاه قرآن 23ص تحقیق در مورد فیش های تبلیغی 146 ص تحقیق در مورد قارچ دکمه ای 36 ص تحقیق در مورد فیلترینگ 47 ص تحقیق در مورد قالی بافي 29 ص تحقیق در مورد قارچهاي خوراكي صدفي60ص تحقیق در مورد قانون مالیاتهای مستقیم تحقیق در مورد كار با داده هاي آماري كامل تحقیق در مورد كارخانه شير ومحصولات لبني پگاه مشهد 30ص تحقیق در مورد كاربرد مواد ديرگداز در صنايع آهن و فولاد 127 ص تحقیق در مورد کابل متقاطع تحقیق در مورد قرآن بيان كننده حقوق خالق و مخلوق 76 ص تحقیق در مورد کارآموزی مکانیک خودرو 40 ص تحقیق در مورد کاروانسرا تحقیق در مورد کاربرد مينی تنيس در آموزش مبتديان و ورزش مدارس تحقیق در مورد کجا و چه وقت نمی‌آموزیم؟ 94 ص تحقیق در مورد کـنترل علفهای هـرز تحقیق در مورد کربن 33 ص تحقیق در مورد كودتاي 28 مرداد 50 ص تحقیق در مورد قالبهاي دايكاست 34 ص تحقیق در مورد لیتوگرافی و چاپ 65 ص تحقیق در مورد لنج تحقیق در مورد ليزر 22 ص