پاورپوینت درباره مهارتهای تفکر-1667755

پاورپوینت,مهارتهای تفکر,چرا فکر می کنیم,چگونه فکر می کنیم|1667966|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره مهارتهای تفکر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 14 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

طرح اولیه موضوع (1)

چرا فکر می کنیم؟ چگونه فکر می کنیم؟نظام آموزشی به ما چگونه فکر کردن را می آموزد؟ چگونه فکر کردنی را؟آیا شیوه جایگزین و مطلوب تری وجود دارد؟

طرح اولیه موضوع (2)

تفکر در باره تفکرطرح مفاهیمی مانند: تفکر نقدی ( انتقادی )تفکر خلاقتفکر مسئولانهتفکر در سطح برترمهارتهای تفکر جایگزینی آموزش مستقیم مهارتهای تفکر با آموزش غیرمستقیم آن

مطالب دیگر:
📖اکسپرسیونیسم📖پژوهش کارشناسی بررسی روش های تشخیص خوردگی در خطوط لوله نفت و گاز توسط توپک هوشمند📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق شخصیت📖دستورالعمل مشخصات فنی و راه اندازی خطوط انتقال گاز فشار قوی📖پاورپوینت کناره گیری یا فوت و خروج شریک در شرکتهای تضامنی (همراه با مثالهای تشریحی)📖پاورپوینت حسابداری شركتهای تضامنی (همراه با مثالهای تشریحی)📖دانلود مقاله كاربرد خط در گرافیک📖پاورپوینت حسابداری انحلال شركتهای تضامنی، تركیب فروش و تبدیل آنها به شركتهای سهامی (همراه با مثالهای تشریحی)📖دانلود مقاله تاثیر مغولان بر تاریخ هنر اسلامی و اصول بكاررفته در هنر معماری ایران📖دانلود مقاله تاثیر ادیان بر هنر چین📖دانلود مقاله تأثیر عوامل انتقادی در تئاتر📖دانلود مقاله تاثیر معنویت بر خوشنویسی📖دانلود مقاله پیدایش سینما📖دانلود تحقیق پیشینه هنر قلمزنی در ایران📖دانلود مقاله تئاتر📖دانلود مقاله تئاتر مدرن📖دانلود مقاله تئاتر نوع اروپایی📖دانلود تحقیق پوستر📖دانلود مقاله پوستر فیلم در ایران📖دانلود تحقیق پیكره تراشی و پیكره سازی در نخستین سالهای سده بیستم📖دانلود مقاله پیام معنوی هنر اسلامی📖دانلود مقاله پیدایش سبک امپرسیونیسم📖دانلود مقاله پابلو روئیز پیكاسو📖دانلود مقاله بررسی نگاه، جایگاه دیدن و فرآیند بینایی در هنر عكاسی📖مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارتباط كلسیم با لیپیدها و لیپوپروتئین‏ ها