پاورپوینت درباره نحوه تولید کامل قطعات اویل پمپ-1667758

پاورپوینت,قطعات اویل پمپ,تولید قطعات اویل پمپ|1667969|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره نحوه تولید کامل قطعات اویل پمپ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 35 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

در این تحقیق سعی شده تا یک بررسی اجمالی بر روی مراحل تولید انواع اویل پمپ صورت گیرد.در ابتدا به مقدمه ای در باره ی سیستم روغنکاری ، وظایف آن و نقش اویل پمپ در آن میپردازیم و سپس اویل پمپ و انواع آن معرفی شده و مراحل تولید صنعتی آن توضیح داده خواهد شد.

سیستم روغنکاری ماشین با به گردش در آوردن روغن در مجاری تعبیه شده وظایف زیر را انجام میدهد:

1- اولین و مهمترین وظیفه روغن ، چرب کنندگی و روانکاری قطعات در حین کار می باشد.
2- خنک کنندگی
3- پاک کنندگی
4- آب بندی
5- ضربه گیریمطالب دیگر:
📒تجسم خلاق - قسمت اول📒آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه📒تحقیق پزشکی و امداد در سفر📒عنوان تحقیق: ازدواج در اسلام 23صفحه word📒عنوان پاورپوینت: مکانیزم دیفرانسیل خودرو 13صفحه📒عنوان مقاله : روابط دختر و پسر در جامعه امروز 26صفحهword📒عنوان مقاله :بررسي الگوي سني ازدواج در ايران 27صفحهword📒عنوان پروژه :کنترل سیستم غیرخطی آونگ وارونه 9صفحهword📒عنوان مقاله:نقش فرهنگ و ساختارهاي فرهنگي در تحولات جمعيتي 20صفحهword📒خلاصه کتاب کشف توانمندیها📒آموزش اصول حسابداری یک📒آموزش جامع و کامل زبان روسی - از صفر تا صد زبان روسی📒مجموعه کامل 9 گزارشکار آزمایشگاه مقاومت مصالح📒عنوان پاورپوینت: ترمز ABS تعداد صفحات:24📒40 طرح جامع تولیدی و سرمایه گذاری📒عنوان پاورپوینت: خستگی در پل ها 11 صفحه📒عنوان پاورپوینت: سنسورهای شتاب سنج 19صفحه📒عنوان پاورپوینت: محاسبات بار برودتی ساختمان 14صفحه📒پاورپوینت نانومکاترونیک📒مقاله پیش یونش گاز در لیزرهای با تخلیه الکتریکی📒مقاله فرهنگ سازمانی در آموزش و پرورش📒پکیج آموزش طراحی و ساخت استیکر📒عنوان پاورپوینت: اثرات باد و بارگزاری بر روی پل ها 12صفحه📒آموزش فارسی نرم افزار کریر 86صفحه📒عنوان پاورپوینت: انتقال حرارت 228صفحه