پاورپوینت درباره نهاد‌های مربوط به حقوق بشر-1667807

پاورپوینت,نهاد‌های مربوط به حقوق بشر,منشور ملل متحد|1668018|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره نهاد‌های مربوط به حقوق بشر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 55 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

حقوق بشر در منشور ملل متحد

مقدمه‌ی منشور:

... اعلام مجدد ایمان خود به حقوق اساسی بشر و حیثیت و ارزش شخصیت انسانی و تساوی حقوق بین زن و مرد و همچنین بین ملت‌ها اعم از کوچک و بزرگ...

ماده‌ی یک:

مقاصد سازمان ملل:

3- حصول همکاری بین‌المللی در حل مسائل بین‌الملل که دارای جنبه‌ی اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی یا بشر دوستی است و در پیشبرد و تشویق و احترام به حقوق بشر و آزادی‌های اساسی برای همگان، بدون تمایز از حیث نژاد، جنس، زبان یا مذهب.

ماده‌ی 55:

با توجه به ضرورت ایجاد شرایط ثبات و رفاه برای تأمین روابط مسالمت آمیز و دوستانه بین‌المللی بر اساس احترام به اصل تساوی حقوق و خودمختاری ملل، سازمان ملل متحد، امور زیر را تشویق خواهد کرد:

الف- بالابردن سطح زندگی، فراهم ساختن کار برای همه، حصول شرایط ترقی و توسعه در نظام اقتصادی و اجتماعی.

ب- حل مسائل بین‌المللی اقتصادی-اجتماعی، بهداشتی و مسائل مربوط به آنها و همکاری بین‌المللی فرهنگی و آموزشی...

ج- احترام جهانی و موثر حقوق بشر و آزادیهای اساسی برای همه بدون تبعیض از حیث نژاد، جنس و زبان یا مذهب.

ماده‌ی 56:

کلیه‌ی اعضا متعهد می‌شوند که برای نیل به مقاصد مذکور در ماده‌ی 55 در همکاری با سازمان ملل متحد اقدامات فردی یا دسته جمعی معمول دارند.مطالب دیگر:
📝پاورپوینت اختلالات رفتاری کودکان📝پاورپوینت اتیسم📝پاورپوینت مهارت فرزندپروری📝پاورپوینت زندگی نامه امام رضا (ع)📝تحقیق عهد و پيمان امام به مالك اشتر📝تحقیق دين و فوائد و آثار ايمان📝تحقیق مقام زن در قرآن📝تحقیق مفهوم نيت در دین📝تحقیق وصاياي امام علي (ع) به جوانان📝تحقیق تحلیل ولايت، محبت و امانت در قرآن📝تحقیق وحی و دین📝تحقیق علم اخلاق اسلامى📝تحقیق علم و بنياد اخلاق📝تحقیق دستگاه بتن ریزی📝تحقیق فن آوری کامپوزیت📝تحقیق درباره چالز جنكز (تاریخ نگار و منتقد معماری)📝تحقیق ساختمان های فلزي📝تحقیق منطقه ویرانی مشهد📝تحقیق سقف كاذب📝تحقیق زندگی و شهادت امام حسین (ع)📝تحقیق جدیدترین تکنولوژی های ساختمان سازی📝تحقیق زندگي نامه جامع امام علي (ع)📝تحقیق زندگي نامه امام جواد (ع)📝تحقیق شهید در قرآن📝تحقیق نجات یافتگان از مرگ فقر و بيماري