پاورپوینت درباره تاریخ(1) ایران و جهان باستان-1668786

پاورپوینت,تاریخ(1),ایران و جهان باستان,یونان باستان|1668997|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره تاریخ(1) ایران و جهان باستان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 38 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

یونان باستان

یکی از کانون های مهم تمدنی قارۀ اروپا، در سرزمین های جنوب شبه جزیرۀ بالکان و جزیره های مجاور آن در دریاهای مدیترانه و اژه که یونان نامیده می شود، به وجود آمد.

وضعیت جغرافیایی یونان

.1بخش وسیعی از یونان را کوه های صخره ای فرا گرفته است که در میان آنها فقط دشت های حاصلخیز کوچکی به چشم می خورد..2موقعیت شبه جزیره ای دارد..3دارای سواحل طولانی با خلیج ها و بریدگی هایِ مناسب برای ایجاد لنگرگاه ها است..4 شرایط مناسبی برای کشتیرانی و دریانوردی دارد.

شکل گیری دولت شهرهای یونانی

حدود4000 سال پیش، گروه هایی از اقوام هند و اروپایی از سمت شمال به یونان مهاجرت کردند. اطلاعات موجود دربارۀ دوران اوّلیۀ سکونت مهاجران هند و اروپایی در یونان، مُتکی به حفاری های باستان شناسان و دو منظومۀ حماسی، یعنی ، ایلیاد و اودیسه سرودۀ هومر، شاعر مشهور قرن 8 ق.م. است.مطالب دیگر:
📃دانلود تحقیق قوانین جنگ📃پاورپوینت روشهای غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین كار در كمترین زمان📃پاورپوینت كارآفرینی چیست و كارآفرین كیست؟📃دانلود تحقیق قوانین کیفری برگلری📃دانلود تحقیق كمرویی📃دانلود کتاب دانش خانواده و جمعیت ویراست دوم جمعی از نویسندگان📃دانلود تحقیق کاتالیزور📃دانلود کارآموزی کارآموزی در شرکت بیمه نوین📃دانلود تحقیق کاربرد کامپیوتر و نرم افزار در حسابداری📃دانلود تحقیق کلیات قیمومت📃پاورپوینت تولید بهنگام📃تصمیم گیری چند معیاره تصادفی خاکستری بر اساس تئوری پشیمانی و تاپسیس📃نقش مراکز رشد در توسعه کار افرینی و تاثیر آن در تایلند📃متدلوژی سیستم های نرم (SSM)📃پاورپوینت الگوریتم فرا ابتکاری شبکه عصبی📃پاورپوینت الگوریتم ژنتیک و جستجوی ممنوع📃برنامه ریزی یکپارچه تولید، توزیع در زنجیره تامین سبز📃طرح برچسب گلاب قالب دار psd و طراحی شده با فتوشاپ📃پاورپوینت اندودکاری در ساختمان (اندودهای گچ- اندودهای سیمان) در 62 اسلاید کاربردی📃دانلود مقاله کمرویی📃دانلود تحقیق تاثیر علم و تکنولوژی بر جنبش های اجتماعی📃دانلود تحقیق پدیده کودک آزاری📃دانلود تحقیق راهنمایی و مشاوره کودک📃دانلود کارآموزی در شرکت لوله پلی اتیلن بسپار صنعت پروژه📃دانلود تحقیق لامپ مهتابی