پاورپوینت درباره تاریخچه استفاده از بیوایمپلنتها-1668790

پاورپوینت,تاریخچه استفاده از بیوایمپلنتها,بیوایمپلنت چیست|1669001|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره تاریخچه استفاده از بیوایمپلنتها آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 10 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تاریخچه استفاده از بیوایمپلنتها در علم پزشکی

تاریخچه استفاده از بیوایمپلنتها برای رفع نقایص بدن به جنگ جهانی دوم برمی گردد، به طوری که تا آن زمان اغلب افرادی که به اثر جنگ یاحوادث دیگر عضوی از بدنشان را از دست می دانند یا به طور کلی استخوان های آنان خرد می شد. و از بین می رفت، زنده نمی مانند اما از جنگ جهانی دوم به بعد به دلیل مشکلات درمانی حاصل از جنگ در کل جهان، دانشمندان علم پزشکی به این فکر افتادند که تجهیزاتی تولید کنند تا در مواردی که فرد با نقص عضو مواجه می شد و یا یکی از ارگان های وی کارایی خود را ازدست می دهد به این نتیجه رسیدند که ماده اولیه این تجهیزات بایداز یک موجود زنده گرفته شود تا مطابقت آن با بدن بیمار تأثیر بهتری در بدن و رفع مشکل داشته باشد.

اولین مرکز تحقیقات پیوند اعضاء و نسوج دردانشگاه تهران ایجاد شد. به دنبال آن شرکت همانند ساز بافت برای تولید صنعتی بیوایمپلنت ها در سال 82 ایجاد شده درمان 87 تولید محصولات را آغاز کرد.

فناوری مهندسی بافت و تولید بیوایمپلنت ها برای دفع نقایص بدن و درمان انواع بیماری ها که بیشترین حجم سرمایه گذاری ها را در عرصه فناوری پزشکی در جهان به خود اختصاص داده «کیمیاگریی عصر نوین» نام گرفته است.مطالب دیگر:
🔑مبانی نظری و پیشینه آموزش كاركنان🔑مبانی نظری و پیشینه آمیخته بازاریابی🔑مبانی نظری و پیشینه بازاریابی داخلی و بازاریابی بین المللی🔑جزوه اقتصادسنجی دکتر خیابانی یکی از بهترین اساتید حوزه اقتصادسنجی و هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی🔑جزوه کامل و عالی مدیریت و کنترل پروژه دکتر امیر عباس شجاعی🔑جزوه ارگونومی استاد سینا لاله🔑برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی🔑آموزش کاربردی Rufus🔑آموزش کاربردی Yumi🔑فایل اکسل محاسبات اتصالات سازه فلزی با اکسل🔑فایل اکسل طراحی اتصالات فلزی-جوش و اتصالات🔑پاورپوینت ماهیت استراتژی🔑مبانی نظری و پیشینه بازدارندگی رفتاری (BIS)🔑مبانی نظری و پیشینه بانکداری🔑مبانی نظری و پیشینه برنامه ریزی استراتژیک🔑مبانی نظری و پیشینه بسیج و اشتغالزایی🔑مبانی نظری و پیشینه بلوغ سازمانی🔑مبانی نظری و پیشینه بیمه‌ های اتکایی🔑مبانی نظری و پیشینه تبلیغات اینترنتی🔑مبانی نظری و پیشینه تجارت الکترونیکی🔑مبانی نظری و پیشینه تحلیل پوششی داده ها🔑مبانی نظری و پیشینه تحلیل محتوی🔑مبانی نظری و پیشینه تربیت معنوی🔑مبانی نظری و پیشینه تسهیم دانش🔑مبانی نظری و پیشینه تعهد سازمانی