پاورپوینت درباره تجارت الكترونيكي و كسب و كار الكترونيكي-1668876

پاورپوینت,تجارت الکترونیکی,کسب و کار الکترونیکی|1669087|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره تجارت الكترونيكي و كسب و كار الكترونيكي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 22 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

دراين تحقیق در خصوص موارد زير مطالبي بيان مي شود:

- تعريف تجارت الكترونيكي

- دو بخش اصلي تجارت الكترونيكي

- توضيح هفت مزيت تجارت الكترونيكي در مقايسه با تجارت سنتي

- تجارت بنگاه به مشتري و معرفي 4 نوع از اين تجارت

- توضيح زنجيره تأمين

- تداركات الكترونيكي

- اهداف تبادلات الكترونيكي

تجارت الكترونيكي - تعريف :

تجارت الكترونيكي راه و روش جديد كسب و كار بصورت الكترونيكي و با استفاده از شبكه ها و اينترنت مي باشد. در اين روش فرآيند خريد و فروش يا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طريق شبكه هاي كامپيوتري و مخابراتي از جمله اينترنت صورت مي گيرد.

به صورت ساده هر گونه خريد و فروش هر نوع كالا اعم از كالاي فيزيكي يا ديجيتالي بر روي شبكه هاي مخابراتي (اينترنت) را تجارت الكترونيكي گويند.

در تجارت الكترونيكي محيط تبادل به دو محيط فيزيكي و الكترونيكي تقسيم مي شود و كالاها نيز به همين صورت فيزيكي و يا ديجيتالي مبادله مي شوند بعنوان مثال كالاي ديجيتال : خريد و فروش موزيك بر روي اينترنت و خريد و فروش كتاب بعنوان كالاي فيزيكي مي باشد.

كسب و كار الكترونيكي : كسب و كار الكترونيكي تعريفي گسترده و عميق از تجارت الكترونيكي است . در كسب و كار الكترونيكي نه تنها خريد و فروش محصولات و خدمات بر روي شبكه انجام مي شود بلكه ارائه خدمات به مشتريان ، مشاركت شركاي كسب و كاري، آموزش الكترونيكي و مبادلات الكترونيكي درون سازماني را نيز شامل مي شود.مطالب دیگر:
🔍تحقيق جشن مهرگان🔍تحقيق جمعيت و خانواده🔍تحقيق جنگ رواني🔍نقشه ی بخش های شهرستان بویراحمد🔍تحقيق جنگ شناسي يا پولمولوژي با جامعه شناسي جنگ🔍تحقيق جهاني شدن و تعليم و تربيت🔍نقشه ی بخش های شهرستان دنا🔍تحقيق جهانی شدن تئوری های اجتماعی و فرهنگ جهانی🔍نقشه ی بخش های شهرستان گچساران🔍تحقيق جوان موفق وعوامل آن🔍تحقيق جوانان استثمار شده و جوانان طغيان زده🔍نقشه ی بخش های شهرستان کهگیلویه🔍تحقيق جوانان و رسانه ها🔍تحقيق حرکات ارادی در کنترل حرکتی و در حال ایستادة کودکان🔍تحقيق حسادت🔍تحقيق حقيقت فرهنگ🔍تحقيق خانواده خوشبخت و اختلاف زوجين🔍تحقيق خانواده و نقش آن در ابراز محبت و مهرورزي🔍تحقيق خانواده و پیشرفت دانش آموزان🔍تحقيق خانواده‌ و نقش‌ و تاثير آن‌ در برقراري‌ عدالت‌🔍تحقيق خجالت و كم رويي🔍تحقيق عوارض عصبانيت و راههاي كنترل آن🔍تحقيق خشونت و ناامني شهري🔍تحقيق خلاقيت و نوآوري تعريف مفاهيم و مديريت آن🔍تحقيق خلاقیت و آموزش در مقطع کارشناسی ارشد