پاورپوینت درباره تجزیه و تحلیل نیازهای سیستم-1668878

پاورپوینت,نیازهای سیستم,انواع نیازهای سیستم|1669089|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره تجزیه و تحلیل نیازهای سیستم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 20 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

كشف نيازها

هدف: طراحي سيستمي كه نيازهاي استفاده كنندگان را پوشش دهد.

بايد اين نيازها به درستي تعيين، تحليل و بررسي شود.

كشف نيازهاي سيستم: تكنيك هايي كه در آن تحليلگر شرحي از نيازها و خواسته هاي سيستم را شناسايي ميكند.

تجزيه و تحليل مشكلات: يعني مشكلات را شناسايي كنيم و علل و اثرات آن را بررسي كنيم.

انواع نيازهاي سيستم

نياز عملياتي: عملكردهاي اصلي يك سيستم است.

•مثلا در يك سيستم دانشگاه: محاسبه معدل دانشجو•در يك سيستم انبارداري: تعيين موجودي فعلي انبار

(نيازهاي عملياتي وظايفي هستند كه سيستم بايد آنها را انجام دهد)

نياز غير عملياتي: عملكردهايي كه استفاده كنندگان بصورت غير مستقيم از سيستم انتظار دارند.

•مانند راحتي استفاده براي كاربر•سريع كار كردن نرم افزار•امنيت نرم افزار

مطالب دیگر:
📎پاورپوینت انواع ساختمان و مدلهای آوار📎پاورپوینت اهمیت پیوند اعضاء از بیمار مرگ مغزی 📎پاورپوینت آشنایی با داروی آل تیب 📎پاورپوینت آثار جریان الکتریکی📎پاورپوینت آرایه ها و ساختار ها در زبان برنامه نویسی📎پاورپوینت سبک زندگی 📎پاورپوینت آرایه‌ها در متلب📎پاورپوینت آشنائی با مبانی و اصول اوليه روش تحقيق 📎دانلود پاورپوینت درباره شیشه📎پاورپوینت آشنایی با همدان📎دانلود پاورپوینت درباره سلجوقیان📎پاورپوینت آشنايي با چرخه بهره وری📎پاورپوینت درباره مدیریت سازمانهای ورزشی📎پاورپوینت درباره سيستم بسته بندي ضد عفوني شده 📎پاورپوینت درباره شركت مديريت شبكه برق ایران📎پاورپوینت درباره سیاستهای جمعیتی📎دانلود پاورپوینت درباره سکنجبین📎پاورپوینت درباره سرطان روده بزرگ 📎پاوپوینت درباره ریاضیات مالی پیشرفته📎پاورپوینت درباره روش های ایجاد نشاط در کلاس📎تحقیق در مورد سوال و جواب در خصوص آموزش حرکات نرمشی📎تحقیق در مورد سورئالیسم و انسان شناسی📎تحقیق در مورد سورئاليسم📎تحقیق در مورد سوره‌ فاتحه الكتاب 📎تحقیق در مورد سويا : (Soya Bean)