پاورپوینت درباره تعيين اسلامپ بتن (گزارش كار آزمايشگاه تكنولوژي بتن)-1668986

پاورپوینت,تعیین اسلامپ بتن,گزارش کار آزمایشگاه,تکنولوژی بتن|1669197|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره تعيين اسلامپ بتن (گزارش كار آزمايشگاه تكنولوژي بتن) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 14 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مقدمه آزمایش

بر طبق تعریف ACI روانی بتن یعنی قابلیت بتن یا ملات تازه مخلوط شده برای جریان یافتن است. کلمه کارایی به سهولت در ریختن ، قابلیت تراکم ، سهولت در پرداخت بتن و مقاومت در برابر جدا شد گی اطلاق می شود. متاسفانه تا کنون هیچ آزمایشی که بتواند مستقیما کارایی را به صورت کامل بیان نماید وجود ندارد ولی کوشش شده کارایی را با بعضی از خصوصیات فیزیکی آسان تر سنجش نمود ولی متاسفانه هیچ کدام از آن ها کامل نبوده ؛ یکی از این آزمایشات اسلامپ است. این نکته باید ذکر گردد که آزمایش اسلامپ کارایی را نمی سنجد بلکه روانی بتن را توصیف می کند آیین نامه ی ASTM C 125-93 کارایی را چنین بیان نموده است : خواص تعیین کننده کار لازم برای جابجایی بتن تازه مخلوط شده با حداقل کاهش در یکنواختی آن. آیین نامه ی ACI 116R-90 کارایی را چنین بیان نموده که آن خاصیت از بتن یا ملات تازه مخلوط شده که تعیین کننده سهولت و یکنواختی می باشد و با آن می توان بتن را مخلوط نمود،در جا ریخت،متراکم کرد و یا سطح آن را پرداخت نمود.آیین نامه ACI تعریف می نماید : روانی را قابلیت تحرک نسبی یا توانایی بتن و یا ملات تازه مخلوط شده برای جریان یافتن می نامد. این خاصیت بتن توسط آزمایش اسلامپ بدست می آید.با توجه به همه ی محدودیت های گفته شده آزمایش اسلامپ برای کنترل کارگاهی و تغییرات پیمانه به پیمانه و ساعت به ساعت مصالح مصرفی در بتن بسیار مفید است.مطالب دیگر:
بررسی گیاه شناسی گیاه گوجه فرنگيبررسی نقشه برداري و دوربين GPSچرخش و میزان یا درجه چرخش و فرکانس چرخش تخم مرغ و تاثیرات آن بر روی تلفات جنینیبررسی تئوری بهينه سازی محدب و بهینه سازی تحدبیبررسی آیات مربوط به برهان های قرآن در مورد مالکیت مطلق خداوندبررسی الزامات مورد نیاز جهت طراحی قالببررسی انواع قالب های مورد استفاده در ساختمان سازیبررسي سيستم ذخيره انرژي و انتقال قدرت و ترمز خودروهاي هيبريدیتعيين حد بحراني پتاسيم براي محصول گندمبررسی عملکرد و بازرسی توربین های گازیشيوه اجراي بادبند كنشي (ميلگرد) در سوله ها و سازه هابررسی و طراحي و انتخاب بلبرينگ شانت در تریلر هابررسی فلسفه و آثار و ریشه های بدحجابیبررسی معماري تماشاخانه و شيوة اجرا در تئاتر يونان باستانبررسی عظمت و شخصيت و جایگاه حضرت فاطمهبررسی دلایل پرداخت یارانه به بخش کشاورزی و سیاستهای حمایتی کشاورزی در ایرانبررسی اصول عدم مداخله و حقوق بشر و همکاری بین المللی و حسن نیت در روابط بين كشورهابررسی کاشت و داشت و برداشت چغندر قندبررسی و آشنایی با ساختمان كاناداييدسته بندی انواع گياهان مفيد برای بدن و بیماری های مختلف بسیار جامعبررسی عناصر شهری یونان و شهرسازی رومیبررسی قدرت و انواع پرس ها و ویژگی های انواع پرس هااستفاده از گرمايش القايي براي پيش گرم كردن و تنش كاهيبررسی و جایگاه نقش مالچ ها و خاکپوش ها در زراعت ديمبررسی تفسير آيات مربوط به موضوع حجاب از سوره هاي نور و احزاب