پاورپوینت درباره تغییر چربی کبد-1669007

پاورپوینت,تغییر چربی کبد,کبد چرب,کبد طبیعی |1669218|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره تغییر چربی کبد آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 25 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تغییر چربی یا استئاتوز به تجمع غیر طبیعی تری گلیسیریدها در سلول های پارانشیمی اطلاق می گردد .معمولا در کبد دیده می شود ( چون کبد مهم ترین عضو دخیل در متابولیسم چربی است ) . آنچه باید دید و کشید :سلول های طبیعی کبد ( با سیتوپلاسم چندوجهی صورتی )سلول های حاوی واکوئول بزرگ چربی که هسته را به کناری رانده است ( واکوئول به صورت یک دایره سفید توخالی مشهود است )

مطالب دیگر:
📎تحقیق جان دیوئی، فیلسوف آمریکایی📎تحقیق آيت الله حاج سيدعلی بهبهانی📎تحقیق بررسی نظریه‌ های انیشتین (نسبیت عام و خاص)📎تحقیق بیوگرافی آلفرد هيچكاك📎تحقیق نقش هنر و ادبیات در آموزش دینی و قرآن📎تحقیق تاریخچه مطبوعات📎فایل سوالات درس هندسه کنکور سراسری 94 به همراه پاسخنامه📎فایل سوالات کنکور هندسه 94📎تحقیق خسارت تأخير و عدم انجام تعهد📎تحقیق فرزندخواندگي📎تحقیق خواص سوره های قرآن در یک نگاه📎تحقیق آئین دادرسی اطفال📎تحقیق عقد ضمان و آثار آن📎تحقیق بيان مفهوم و ساز و كارهاى تحقق عدالت اجتماعى📎تحقیق برداشت اقتصاد نهادگرا و مطالعه اقتصاد اسلامي📎تحقیق پژوهش جامعه ‌شناختى و روش‌ هاى تخصصى آن📎تحقیق تعادل قوا در جمهوری اسلامی ایران📎گزارش کارآموزی وکالت تخفيف و تبديل مجازات📎تحقیق مطالعه سیستم صف در شعب امور مشترکین تلفن همراه📎تحقیق تخفیف مجازات📎تحقیق استفاده از روش‌ های تصمیم‌ گیری چندمعیاره گسسته (AHP، TOPSIS، ELECTRE) برای انتخاب خاک📎تحقیق تاثير عامل اقتصاد و ابعاد آن بر کنش احتمالي نظامي آمریکا علیه ایران📎تحقیق فرار📎خسارت معنوی ناشی از جرم به ویژه در آثار حقوقی وکیفری آن📎تحقیق علل‌ و عوامل‌ موثر در بزهكاری‌