تحقیق درباره نقش دانشجویان در تحولات سیاسی اجتماعی از دیدگاه امام خمینی -1703078

دیدگاه امام خمینی ,نقش دانشجویان,تحقیق درباره نقش دانشجویان در تحولات سیاسی اجتماعی از دیدگاه امام خمینی |1703289|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره نقش دانشجویان در تحولات سیاسی اجتماعی از دیدگاه امام خمینی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 19 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

چنانكه مقام معظم رهبری فرمودند دانشجو فرزند این كشور است و امروز كه سر و صدای بحثهای جناحی و گروهی تقریباً فروكش كرده، ضروری است دلسوزان و عاقلان درباره این قشر و نقش مؤثر آن در جامعه، بحثهای خود را فارغ از گرایشات سیاسی و جناحی مطرح نمایند تا جامعه بتواند از ثمرات وجود این قشر بیشتر بهرهمند گردد. از این رو در این نوشته قصد داریم با مروری بر اندیشه های حضرت امام درباره دانشجویان و نقش اجتماعی آنها؛ راهنمایی پیش روی دلسوزان و علاقهمندان به این قشر قرار دهیم تا با توجه به نوع اندیشه و عمل امام درباره ی دانشجویان، بتوانند بحث های روشنگرانه و عمیقی داشته باشند.

چکیده:

در سالهای اخیر به دلیل فعالتر شدن دانشجویان در عرصه های سیاسی و اجتماعی و نیز به دلیل برخی زیاده رویها و وقوع حوادثی نظیر هجدهم تیرماه 78 و حادثه خرم آباد؛ مسئلهی دانشجویان و نقش آنها در جامعه، موضوع روز بسیاری از گزارشات، تحلیل ها و مقالات گردیده است. گذشته از گزارشات و تحلیلهای مغرضانه خارجی درباره حركتهای دانشجویی، افراد و گروههای داخلی نیز با توجه به خاستگاه سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و علمی خود سخنی در این باب مطرح كردند. در میانهی بحثها و اظهار نظرها، درگیریهای لفظی بین برخی گروهها و دستجات در گرفت. گروهی متهم شد به اینكه قصد استفاد ابزاری از دانشجویان را برای چانه زنی در بدست گرفتن قدرت بیشتر دارد.مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت بررسی تخریب گرایی وندالیسم🔍پاورپوینت تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال (تصفیه آب صنعتی)🔍پاورپوینت تصفیه فاضلاب بیمارستان به روش لجن فعال🔍پاورپوینت بررسی تکنولوژی پرو بیوتیک🔍پاورپوینت بررسی تخمیر فراورده های حیوانی🔍پاورپوینت بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها در صنایع غذایی🔍پاورپوینت تخمین پارامترهای ژنتیکی تولید چربی شیر با استفاده از مدل روزآزمون در گاوهای هلشتاین🔍پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی حرارت و برودت🔍پاورپوینت بررسی حذف بیولوژیكی تركیبات آروماتیک از آبهای آلوده🔍پاورپوینت بررسی انتقال حرارت در وسایل و تجهیزات نیروگاه🔍پاورپوینت روشهای بازپروری و توانبخشی🔍توریست و تاثیر آن بر امنیت ملی🔍پاورپوینت بررسی تاریخ شهر و شهرسازی در ایران🔍پاورپوینت بررسی توربین های گاز🔍پاورپوینت بررسی تفکر استراتژیک🔍پاورپوینت بررسی خط در گرافیک (تایپوگرافی)🔍پاورپوینت نقش هنر در پیشگیری از اعتیاد تئاتر درمانی (سایكو درام)🔍پاورپوینت تحلیل فضای آموزشی ادی کیتوریم (تمرینات معماری2)🔍پاورپوینت بررسی سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS (درس اکولوژی)🔍پاورپوینت بررسی تنش گرمایی در گاو شیری🔍پاورپوینت بررسی توربو ماشین ها🔍پاورپوینت بررسی hfcs و کاربرد آن در صنایع غذایی🔍پاورپوینت طرح توجیهی تولیدی لباس فرم🔍پاورپوینت فرآیند تولید و بسته بندی کشمش🔍پاورپوینت بررسی کفیر - نوشابه ای تخمیری (پروبیوتیک)