پاورپوینت درباره بیماری های مدیریت-1703143

پاورپوینت,بیماری های مدیریت,درمان ایرادگیر عبارتی|1703354|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره بیماری های مدیریت آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 77 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

پیش آزمون

تو نيک و بد خود هم از خود بپرس

چرا بايدت ديگري محتسب؟

حافظ

انواع مدیر

.1رئیس ایرادگیر عبارتی.2رئیس چوب به دست.3رئیس همه کاره.4رئیس ریاست مآب.5رئیس تکنواز.6رئیس دودل.7رئیس غافل گیر.8رئیس نزدیک بین.9رئیس ضابطه ای

10- رئیس مقرراتی

11- رئیس خوشخیال

12- ئیس ساعتی

13 - رئیس دوپهلو

14 - ئیس یکطرفه

15 - رئیس منزوی

16- رئیس تشریفاتی

17 - رئیس دربسته

18- ئیس مستجرب

19 - رئیس منفعت طلب

1. ایرادگیر عبارتی

همیشه در متن نامه ها و گزارش ها دست می برد.عبارات را پس وپیش می کند و گزارش یا نامه تغییر اساسی نمی کند.هر نوشته ایی مدت ها روی میز وی می ماند. تشخیص ایرادگیر عبارتیده مورد از آخرین نامه ها و گزارش هایی را که برای تایید و امضای شما آورده اند، بررسی کنید. اگر در بیش از 5 مورد آثار قلم خوردگی و اصلاحات صوری شما منعکس است احتمالا ایرادگیر ادبی هستید ، مگر اینکه همه زیردستان شما در کار خود ناوارد باشند.

مطالب دیگر:
📂دانلود تحقیق در موردتجزیه و تحلیل های استحکامی بروی سد خاکی بر اساس تحلیل های نا پایداری روزنه ها و رسوخ ها 19 ص📂دانلود تحقیق در موردتجزیه و تحلیل یک اثر هنری 11 ص📂دانلود تحقیق در موردتجزیه وتحلیل وضع موجود (اناليز سايت) در طراحی فضاهای شهری-جزوه درسی📂دانلود تحقیق در موردتجزیه کیفی مواد آلی به روش ذوب قلیایی جهت تشخیص ازت📂دانلود تحقیق در موردتجزیه-کیفی-مواد-آلی-به-روش-ذوب-قلیایی-جهت-تشخیص-ازت📂دانلود تحقیق در موردتجسم اعمال يعني چه 21 ص📂دانلود تحقیق در موردتجسّم اعمال 10 ص📂دانلود تحقیق در موردتجلي وحدت و كثرت در هنر اسلامي 55 ص📂دانلود تحقیق در موردتجلی قرآن وحدیث درشعرمولانا 34 ص📂دانلود تحقیق در موردتجهيز كارگاه 60 ص📂دانلود تحقیق در موردتجهيزات جدا كننده سيالات چند فازي📂دانلود تحقیق در موردتجهيزات حفاظت اضافه جريان📂دانلود تحقیق در موردتجهيزات ذخيره و بازاريابي باركوچك 17 ص📂دانلود تحقیق در موردتجهيزات ذخيره و بازاريابي باركوچك📂دانلود تحقیق در موردتجهيزات پست (خطوط انتقال نيرو) (رشته برق ) 27 ص📂دانلود تحقیق در موردتجهيزات-نگهداري-و-حمل-و-نقل-كالا-47-ص📂دانلود تحقیق در موردتجهیز کارگاه 15 ص📂دانلود تحقیق در موردتجهیزات مورد استفاده در شبکه های فشار ضعیف📂دانلود تحقیق در موردتجهیزات کنترل و ابزار دقیق(بررسي سيستم هاي كنترل گسترده DCS)📂دانلود تحقیق در موردتجهیزات-پست-برق📂دانلود تحقیق در موردتحريف سيره و سنت پيامبر(ص) توسط معاويه📂دانلود تحقیق در موردتحريف ناپذيري قرآن📂دانلود تحقیق در موردتحريم ها از نگاه حقوق بين الملل و موضوع هسته اي ايران📂دانلود تحقیق در موردتحريک سيستم هاي دفاعي گياه در برابر عوامل بيماريزاي گياهي 36 ص📂دانلود تحقیق در موردتحرک رمز سلامتی