پاورپوینت درباره بیماریهای دهان و دندان(کنترل و پیشگیری)-1703299

پاورپوینت,بیماریهای دهان و دندان,بهداشت دهان|1703510|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره بیماریهای دهان و دندان(کنترل و پیشگیری) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 39 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

چرا از بروز بیماری های دهان و دندان، جلوگیری نمی شود؟

بیماری های دهان و دندان، بیماری بسیار شایع و قابل پیشگیری هستند. پس چه اشکالی وجود دارد و چرا از بروز این بیماری ها جلوگیری نمی شود؟

طیف پیچیده ای از عوامل گوناگون بر روی وضعیت سلامتی اشخاص و جوامع تأثیر گذار هستند و بسیاری از این عوامل تحت کنترل خدمات بهداشتی و افراد شاغل در این حرفه قرار ندارند. اگر بخواهیم از بروز بیماری های دهان پیشگیری شود، داشتن طرح و راهبردی مناسب جهت نیل به این مهم ضروری است. یک راهبرد به این معناست که یک طرح سازمان یافته جهت دستیابی به یک هدف مشخص وجود دارد.

اولین مرحله شناسایی هدف (aim) پروژه است. به چه چیزی می خواهیم دست بیابیم؟ دومین مرحله تعیین منظورها و مقاصد (objectives) پروژه است. چه مراحل مختلفی وجود دارد که سرانجام در آخر کار مشخص شود که به هدف تعیین شده دست یافته ایم؟

اخرین مرحله فراهم کردن اطلاعات لازم است. پرسش یکسری از سؤالات می تواند این امر را تسهیل نماید. این اطلاعات می تواند شامل موارد ذیل باشد:

تشخیص مسأله

درک مسأله

درک راه حل های ممکن

درک مرحله ارزیابی :

ارزیابی فقط شامل این نیست که هدف برنامه دستیابی شده است یا نه بلکه می بایست دستیابی مقاصد و منظورها را نیز در بر داشته باشد. ارزیابی امری نیست که در انتهای پروژه انجام شود بلکه می بایست که در طی آن صورت پذیرد.مطالب دیگر:
📒درباره WAP📒درباره سنسور📒درباره علم الكترونيك📒درباره میکروکنترلها📒دريچه اي به سوي دنياي تلگراف📒دزدگير📒دستگاه سوئيچ ديجيتال📒دي الكتريك ها📒دي الكتريك و كاربرد آن📒کتاب مصور آموزش زبان فرانسوی📒پاورپوینت آموزش درس سیزده کتاب علوم تجربی پایه چهارم ابتدایی ( زیستگاه )📒سقوط سامانيان 16 ص📒سقوط قسطنطنیه📒سكولاريسم و کشف حجاب در ایران📒سکه شناسی به عنوان شاخصی برای شناسایی میراث فرهنگی ملل مختلف📒سکولاریسم 16ص📒سلاح هاي شيميايي در دوران باستان📒سـلـجوقـيان📒سلجوقيان📒سلسله اشکانیان 13 ص📒سلطنت خشايار شاه📒سلمان رشدی📒سلیم اول 13 ص📒سمبوليسم سورئالیسم 14ص📒سه سناريوي نفتي براي هزاره جديد 7 ص