پاورپوینت درباره پدافند غير عامل-1703343

پاورپوینت,پدافند غیر عامل,اهداف پدافند غیرعامل |1703554|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره پدافند غير عامل آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 27 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

رسول گرامي اسلام :

هر كس تجاوز آب يا آتشي را از گروه مسلمين برگرداند ،بهشت بر او واجب ميگردد.

امروزه كشور هاي مهاجم جهت در هم شكستن اراده ملت ها و توان سياسي ، اقتصادي و نظامي كشور مورد تهاجم با اتخاذ استراتژي انهدام مركز ثقل

توجه خود را صرف انهدام مراكز حياتي و مهم مي نمايد.

پدافندغیرعامل

هر اقدام غیرمسلحانه ای که موجب کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی، ساختمان ها، تأسیسات، تجهیزات وشریان های کشور در مقابل عملیات خصمانه و مخرب دشمن گردد را پدافند غیرعامل می گویند.

žبه عبارت ديگر پدافند غير عامل مجموعه اقداماتي هستند كه بدون بكارگيري جنگ افزار سبب شوند تا خسارت دشمن به مراكز حساس و حياتي به حداقل كاهش يابد.

مطالب دیگر:
📜تحقیق داده و مدیریت دانش📜تحقیق بررسي اسطوره در اشعار فروغ و شاملو📜پاورپوینت رابطه استراتژی و ساختار📜تحقیق شناخت ملاک هاي موجود و مطلوب انتخاب سردبيران گروه هاي داخلي خبري📜تحقیق بررسی تاثیر راهبردهای یادگیری بر افزايش پیشرفت تحصیلی در دانش آموزان تیزهوش📜تحقیق مقايسه ميزان اضطراب در بين دانشجويان پسر و دختر دانشگاه هاي آزاد و سراسري📜تحقیق اوضاع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اصفهان از آغاز تا سده ششم هجری📜تحقیق نظریه های برنامه درسی📜خلاصه فصل چهارم کتاب اصول و مفاهیم برنامه ریزی درسی تالیف دکتر کوروش فتحی📜جزوه درس اصول مدیریت آموزشی📜تحقیق بررسي اشتغال زنان و تاثير آن بر ساخت خانواده📜تحقیق وضعيت داخلي حكومت باونديان اسهبديه و چگونگي روابط آن ها با حكومت هاي همجوار ترك📜تحقیق بررسی جاذبه های توريستی و موانع جذب جهانگردان به منطقه كليبر📜پاورپوینت یادگیری و حافظه📜تحقیق بررسی مجازات های تبعی در نظام کیفری اسلام📜پاورپوینت رشد از دیدگاه آرنولد گزل📜تحقیق قتل نفس در حقوق📜تحقیق بررسی و رتبه بندی مسائل و مشکلات مددکاران اجتماعی در بیمارستان های دولتی📜تحقیق بررسی و مطالعه مسائل جغرافیای سیاسی و امنیتی استان کرمانشاه📜تحقیق بررسی رابطه بين سبك هاي تفكر و رويكرد‌هاي يادگيري با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان📜تحقیق مقایسه افسردگی نوجوانانی که پدر خود را از دست داده با نوجوانانی که پدرشان در قید حیات هستند📜تحقیق بررسي جهاني بودن تربيت با استفاده از آموزه هاي اسلام📜تحقیق بررسی و شناخت عوامل مؤثر بلوغ اجتماعی در بین نوجوانان دختر📜تحقیق بررسی نیازهای آموزشی پرستاران از دیدگاه پرستاران و مدیران بیمارستان📜پاورپوینت روان شناسی تربیتی