پاورپوینت درباره تصمیمات استراتژیک نامنظم-1703577

پاورپوینت,تصمیمات استراتژیک نامنظم,مدیریت استراتژیک|1703788|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره تصمیمات استراتژیک نامنظم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 36 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تصمیمات استراتژیک نامنظم

مأموریت،چشم انداز،هدف سازمان

عناوین مطالب

سازمان

مدیریت استراتژیک

رسالت یا ماموریت (Mission )

چشم انداز(( Vision

اهداف

تفاوت ماموریت وچشم انداز

چشم انداز ورسالت

رسالت و اهداف

ارائه یک مثال

منابع

سازمان

سازمان پديده اي اجتماعي به شمار مي آيد که به طور آگاهانه هماهنگ شده و داراي حدود نسبتا مشخصي بوده و براي تحقق هدف يا اهدافي براساس يک سلسله مباني دائمي فعاليت مي کند.
سازمان هنگامي پديد مي آيد که افرادي باشند که :1- هدف مشترکي داشته باشند 2- بتوانند با يکديگر ارتباط برقرار کنند3- مايل باشند که براي نيل به هدف همکاري نمايند.

بنابر اين شروط لازم و كافي براي ايجاد يك سازمان، وجود يك نياز اجتماعي و وجود انگيزه‌هاي فردي براي به هم پيوستن و تشكيل سازمان است. از آن نياز اجتماعي كه سازمان براي ارضاي آن ايجاد شده است به رسالت، يا فلسفه‌ي وجودي، سازمان تعبير مي‌شود. رسالت یا ماموریت كلي‌ترين هدف سازمان است و ساير اهداف سازماني از آن سرچشمه مي‌گيرند.مطالب دیگر:
📗پياده سازي مدل هاي مخفي مارکوف پيوسته همراه با قابليت اعمال مدل زباني، گرامر، روشهاي جستجو و قابليت تطبيق مدل ها📗پياده سازي نظام حسابداري بخش عمومي تعهدي📗پيام آب📗پيام و ويژگي های پيام اثربخش📗پيام هاي ازمعلم بشريت📗پيرمردي تنها در مينه سوتا زندگي مي کرد📗پيس ميكر📗پيش بيني جمعيت کشور استانها شهری و روستایی📗پيش بيني جمعيت كشور، استانها، شهري و روستائي📗پيش فرضهاي ذهني كاركنان و مديران و تاثیر انها بر رفتارهای سازمانی📗پيش فرضهايي دربارة ماهيت علوم اجتماعي 1📗پيش فرضهايي دربارة ماهيت علوم اجتماعي📗پيشگيري از اعتياد در خانواده📗پيشگيري از حريق در معادن📗پيشگيري از فساد و ارتقاء سلامت نظام اداري📗پيشگيري و كنترل حوادث ناشي از كار📗پيکره بندی تايمر کانترها📗تابع و رویه 1📗تاثیر آفات و سموم بر محیط زیست 1📗تاثیر آفات و سموم بر محیط زیست📗تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی📗تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی📗تاثیر تنظیم کننده های رشد مختلف بر زندگی گلدانی و گلجایی گل های شاخه بریده📗تأثیر رسانه های جهانی بر هویت فرهنگی جوانان📗تاثیر شوک های عرضه و تقاضا بر رشد بخش کشاورزی