دانلود پاورپوینت درباره درختچه-1704175

دانلود,پاورپوینت,درختچه,تیره پسته |1704386|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود پاورپوینت درباره درختچه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 14 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تیره پسته Anacardiceeae

درخت پر :

درختچه ای: برگها متناوب ساده ،خزان کننده گل آذین خوشه ای گلهای نر وماده میوه شفت یک دانه ای مورب بدون آب غیره گوشتی

درختچه ای به ارتفاع 5 متر ،برگهای دایره ای واژه تخم مرغی به رنگ سبز کلمی

پراکنش جغرافیایی در ایران وجهان: آذربایجان جنگلهای ارسباران) ، مناطق متعدله ومتهدله سرد در پارکها وباغها به عنوان گیاه زینتی جنوب اروپا، جنوب روسیه ،قفقاز ،ایران،جنوب غرب سینامطالب دیگر:
📚زنان و اشتغال📚عوامل موثر بر افت تحصيلي📚فحشا📚مهارت اجتماعي فرزندان📚نقش ارزيابي عملكرد در افزايش كارآيي كاركنان بانك كشاورزي📚نقش تربيت در خانواده📚نقش تلويزيون در دانش آموزان📚نيازهاي انسان از نظر ابراهام مزلو📚وسواس📚هوش هيجاني📚هویت و عزت نفس📚نصب‌ و راه‌ اندازي‌ آسانسور📚یادگیری فعال📚گزارش کارآموزی پست های برق 63و230و400📚بهداشت روان📚دانلود طرح لایه باز بنر های زیارتی(3)( دانش یاران)📚هوش هیجانی📚تحقیق منابع الهام هنرهاي آرنوو سرآغاز طراحي قرن بيستم📚دانلود اسلایدهای سمینار درس نانو الکترونیک انعطاف پذیر📚نشانه های ظهور امام زمان📚ذهن خود آگاه و ذهن ناخود آگاه📚کسب و کار اینترنتی📚آسيبها و تهديدات امنيتي جمهوري اسلامي ايران در حوزه سياست خارجي و راهكارهاي مقابله با آن📚آسیب شناسی انقلاب در وصیت نامه امام📚اسكندر مقدوني