پاورپوینت درباره دستگاه عصبی-1704183

پاورپوینت,دستگاه عصبی,مشخصات سلول های عصبی|1704394|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره دستگاه عصبی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 43 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مشخصات سلول های عصبی :

1- تحریک پذیری Excitabilityحساسیت موجودات زنده به تغییرات محیط خارجی و درونی می باشد.2- هدایت Conductionخاصیت رشته های عصبی برای انتقال پیام به مغز برای آگاه کردن آنها از تغییرات محیط پتانسیل استراحت Resting potentialوقتی هیچ محرک خارجی برای غشاء عصبی وجود نداشته باشد. گفته می شود غشاء در حالت استراحت است. در این حالت چون غشاء پلاریزه می باشد پتانسیلی در آن به وجود
می آید که به آن پتانسیل استراحت می گویند.
میزان آن 70- تا 90- میلی ولت است.

مطالب دیگر:
تحقیق سوره همزهتحقیق ترجمه و تفسیر سوره مائدهتحقیق سوره آل عمرانتحقیق سوره احزابتحقیق سرمقاله حضرت مهدیتحقیق ساده زيستى در سيره نبوىتحقیق زنده شدن مردگان در روز رستاخيزتحقیق زندگینامه امام رضاتحقیق زندگانى حضرت حسن بن على عليه السلامپژوهش مبانی اضطراب مرگ و تصویر ذهنی از خداتحقیق حقوق همسايگان در سيره و سخن نبوىتحقیق حقيقت رابطه عليت راه شناختن رابطه عليت مشخصات علت و معلولپژوهش آسیب پذیری مناطق شهری و ارائه الگوی بهینه جهت کاهش خسارت در برابر زلزلهپژوهش آسیب پذيري مساكن شهري در برابر زلزلهتحقیق حماسه حجاب در سنگر گوهرشادپژوهش استقرار و توسعه شهرداری الکترونیکتحقیق زندگينامه خود نوشت استاد عبدالباسطتـحقیـق زندگينامه امام خميني رحمه الله عليهتحقیق زندگینامه امام علی (ع)تحقیق زندگینامه امیرالمومنینتحقیق زندگینامه حضرت موسی (ع)تحقیق زندگینامه فاطمه زهرا (س)تحقیق زندگینامه امام حسین (ع)پژوهش استراتژی‌ های تقسیم سودتحقیق زندگانی حضرت امام حسن (ع )