پاورپوینت درباره درس پژوهی-1704332

پاورپوینت,درس پژوهی,معنی لغوی درس پژوهی|1704543|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره درس پژوهی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 30 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

پیش آزمون در مورد درس پژوهی

1- درس پژوهی به چه معنایی است؟2- با درس پژوهی به دنبال چه هدفی هستیم؟در درس پژوهی چه فرایندی را دنبال می کنیم؟ توجه و تأمل !!!....پژوهش در آموزش و پرورش يك فعاليت كاربردي و ماموريت گراست از اينرو نتايج آن بايد بطور مشخص در سطح مدرسه تاثير گذار باشند.به اين ترتيب پژوهش در آموزش و پرورش تنها زماني به اهداف و ماموريتهاي خود نايل خواهد شد كه نتايج آن در مدرسه و كلاس درس و در مسير بهبود فعاليتهاي آموزشي پرورشي و يادگيري بكارگرفته شود.

مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت بتن و انواع آن و کاربرد بتن🔥پاورپوینت بدیع رشته زبان و ادبیات فارسی 2 واحد درسی🔥پاورپوینت برخورد با AEFI در چه سطحی صورت میگیرد؟🔥پاورپوینت بررسی آلودگی هوا و اثرات آن🔥پاورپوینت بررسی ابزارها و روشهای نوین بانكی و كاربرد آنها در توسعه صادرات🔥پاورپوینت بررسی استادیوم آلیانس آرنامونیخ🔥پاورپوینت بررسی امنیت و قابلیت اطمینان در سیستم های اسکادا (SCADA)🔥پاورپوینت بررسی اپیدمی ها🔥پاورپوینت بررسی عوامل موثر در خودپالایی رودخانه🔥پاورپوینت بررسی کتاب اخلاق کارمندی Ethics mployee🔥پاورپوینت برنامه راهبردی مرتع كشور🔥پاورپوینت بهینه سازی در سیستمهای نرم افزاری با تاکید بر الگوریمهای جستجو🔥پاورپوینت بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت شیر🔥پاورپوینت بومی سازی و استقرار مدل تعالی منابع انسانی در دفتر مرکزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی🔥پاورپوینت بیماری با گستردگی یک جهان ایدز🔥پاورپوینت بیماریهای ناشی از عوامل فیزیکی🔥پاورپوینت تاثیر رفتارهای خود را دست كم نگیرید🔥پاورپوینت تاثیر آفات و سموم بر محیط زیست🔥پاورپوینت تاثیر افزودنی های شیمیایی در مصرف انرژی و فرآیند پخت سیمان🔥پاورپوینت تاریخچه استفاده از سدهای لاستیكی🔥پاورپوینت تاریخچه زبان و خط در عهد باستان🔥پاورپوینت تبخیر و تعرق🔥پاورپوینت درباره پادماده🔥پاورپوینت پاره شدن زودرس غشاهای جنینی PROM🔥پاورپوینت پالایش شمای داده و صورتهای نرمال Schema Refinement andNormal Forms