پاورپوینت درباره ساختمان چشم انسان-1705683

پاورپوینت,ساختمان چشم انسان,شکل کلی چشم|1705894|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره ساختمان چشم انسان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 350 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

نقش حياتي چشم به عنوان يكي از فاكتورهاي اصلي يادگيري امروزه بر كسي پوشيده نيست . بي شك يادگيري بيشتر و لذت هرچه بيشتر از طبيعت موجود ، از طريق چشم و حس بينايي قابل درك ولمس است .

بنابراين باتوجه به عوامل تهديد كننده اين اندام حياتي از جمله استفاده هاي نابجا از لنزها ، عينك هاي آفتابي ، قطره هاي اشكي، وجود اشعه هاي حاصل از صفحات مانيتوري، ماوراء بنفش و.......، نياز را بر اين ديديم كه اطلاعاتي هرچند مختصر به صورت نرم افزار PowerPoint درمورد حفظ ودرمان اين اندام در اختيار شما استفاده كنندگان عزيز قرار دهيم .

اميد است كه مورد رضايت شما سروران گرامي قرار گيرد . در پايان ازكليه عزيزاني كه در تهيه اين نرم افزار با ما همكاري نمودندكمال تشكر وسپاس مي رود.

رئوف حسيني دبير وسرگروه درس زيست شناسي منطقه باينگان

نكاتي در مورد چشم انسان

ساختمان چشم انسان (آناتومي چشم)بيماري هاي چشميجراحي هاي چشمدانستنيهاي چشم

ساختمان چشم انسان (آناتومي چشم)

كليات شكل كلي چشمپلك ملتحمهقرنيه عنبيه و مردمك اتاق قدامي عدسي زجاجيه شبكيه مشيميهصلبيهعصب بينايي عضلات چشم كلياتكار اصلي چشم آن است كه نورهايي را كه از خارج دريافت مي كند طوري روي پرده شبكيه متمركز كند كه تصوير دقيقي از شيء مورد نظر روي پرده شبكيه ايجاد شود. شبكيه اين تصاوير را به صورت پيام هاي عصبي به مغز ارسال مي كند و اين پيام ها در مغز تفسير مي شوند. بنابراين براي واضح ديدن، قبل از هرچيز لازم است كه نور به طور دقيق روي پرده شبكيه متمركز شود. ساختمان چشم شبيه يك كره است. در قسمت جلوي اين كره يك پنجره شفاف به نام قرنيه وجود دارد. نور از محيط خارج وارد قرنيه شده پس از عبور از مردمك به عدسي مي رسد. عدسي نور را به صورت دقيق روي شبكيه متمركز مي كند تا تصوير واضحي بر روي شبكيه ايجاد شود. براي آنكه اشياء به صورت دقيق و واضح ديده شوند لازم است مسيري كه نور در چشم طي مي كند شفاف باشد و قرنيه و عدسي نور را درست روي شبكيه متمركز كنند.

مطالب دیگر:
📒پاورپوینت بهداشت محیط زیست و جامعه📒پاورپوینت سیاستها و کلیات بهداشت عمومی📒پاورپوینت بررسی عوامل روانی اجتماعی موثر بر سلامت نیروی کار📒تحقیق در مورد نقش زبان در تمدن ایرانی📒تحقیق تاریخ پوشش زنان ایران 78 ص📒تحقیق با موضوع امنیت تجهیزات شبکه📒تحقیق با موضوع توابع BIOS DOS📒تحقیق باموضوع CCNA📒تحقیق با موضوع جهت قطعه بندی تصاویر رنگی📒تحقیق با موضوع پایگاه داده📒تحقیق با موضوع داده كاوی Data mining📒تحقیق با موضوع Data Warehouse برای سازمانها📒تحقیق با موضوع صفحه گسترده📒تحقیق با موضوع امنیت شبكه📒تحقیق با موضوع Internet service provider📒پاورپوینت (اسلاید) IPSEC پروتکل امنیتی📒تحقیق با موضوع آشنایی با سیستم عامل لینوکس📒اساس (اصول) NTFS📒تحقیق با موضوع مقایسه سیستم های مدیریت حافظه📒تحقیق با موضوع کیفیت سرویس از دیدگاه برنامه های کاربردی تحت اینترنت📒تحقیق با موضوع سیستمهای REAL TIME📒تحقیق با موضوع Rational Unified Process📒تحقیق با موضوع System - Self📒تحقیق با موضوع پورت 25 SMTP📒تحقیق با موضوع Orcad آشنائی با نرم افزار