تحقیق درباره ذرت -1793341

تحقیق درباره سیاهک ذرت CORN SMUT ,CORN SMUT ,سیاه ذرت CORN SMUT,سیاه ذرت|1793552|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره ذرت آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 16 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ذرت با نام علمی Zea mays یکی از غلات گرمسیری و از خانواده گندمیان (گرامینه) متعلق به گیاهان تک لپه می‌باشد. گیاه ذرت ، تنها غله‌ای است که در کشور مکزیک و گواتمالا تکامل یافته است. ذرت پرمحصول‌ترین غله دنیا به حساب می‌آید و از لحاظ مقدار تولید ، پس از گندم و برنج قرار می‌گیرد. امروزه ذرت در تغذیه بسیاری از مردمان دنیا نقش اساسی دارد.

مشخصات گیاه شناسی

ذرت که بفارسی بلال نیز نامیده می شود گیاهی است یکساله و یک پایه دارای ساقه ای راست که ارتفاع آن تا چهارمتر می رسد. ذرت گیاه بومی آمریکای مرکزی و مکزیک است و از آنجا به نقاط دیگر دنیا راه یافته است . برگهای ذرت متناوب و دراز می باشد . گلهای نر ذرت بصورت خوشه ای بوده که مرکب از سنبله های قرمز روشن می باشد . گلهای ماده آن از 2تا 4 گل تشکیل شده در کنار برگ های ذرت قرار درد .
غشایی که روی
بلال را می پوشاند سبز رنگ و مانند برگ می باشدمطالب دیگر:
📗تحقیق تمرین های کششی و تنفسی در زمان بارداری📗تحقیق گام بعدی برای طراحی حمایت های شهری در کشور هلند📗تحقیق رابطه بین اقلام غیرعادی حساب‌ های دریافتنی و کیفیت سود📗تحقیق شیوه‌ های ایجاد و افزایش رفتار مطلوب📗تحقیق علم تغییرات زمین‌شناسی و باستان‌شناسی زرگون (زیرکون) گرانیت حسن روبات نوع A دوره پرمیان📗تحقیق غلظت سرمی وسپین در چاقی و بیماری‌ ها📗تحقیق محدودیت‌ های ژئوشیمیایی و باستان‌ شناسی و پتروژنیک گرانیت با k بالا در منطقه صوفی‌آباد📗تحقیق نقش و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در سازمان اوپک📗تحقیق اقدامات سیاسی و نظامی ایران، از متوقف نمودن دشمن تا پایان سال اول دفاع مقدس📗تحقیق بویلر (Boiler)📗تحقیق ترویج مهارت‌ های تفکر انتقادی در میان دانش آموزان📗تحقیق اصول برنامه ریزی درسی📗تحقیق دستگاه تناسلی زنان📗تحقیق معماری موزه ها📗پاورپوینت گندزدایی📗تحقیق انتقال حرارت جابجایی اجباری در نانوسیالات و بررسی پارامترهای موثر بر آن📗تحقیق بررسي اكسرژي در خشك كن هاي مداوم با در نظر گرفتن اتلاف حرارتي📗تحقیق بررسی زندگی حضرت ابراهیم (ع) در قرآن📗تحقیق بهینه‌ سازی انرژی صنعتی، مدیریت مصرف انرژی برای سوددهی بالاتر📗تحقیق عاقبت همجنس بازان و همجنس گرایان📗تحقیق آیت الله محمدتقی بهجت (ره)📗تحقیق قوم لوط📗پروژه کارآموزی در بیمارستان امام علی (ع)📗تحقیق پودر لاستیک📗تحقیق تکتونیک صفحه ای و تکامل پوسته ای