تحقیق درباره زالو-1793387

تحقیق درباره زالو,زالو|1793598|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره زالو آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 1 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

زالو نوعی کرم حلقوی با حلقههای نامرئی است انواع مختلفی دارد که در خشکی، دریا، رودخانه و دریاچههای آب شیرین زندگی میکنند. کاربرد زالو برای درمان پارهای از بیماریها دوباره در بسیاری از بیمارستانهای اروپا و به خصوص انگلستان معمول شدهاست... اکنون خبر میرسد که چندی قبل در یک کنگره پزشکی در شهر «استراسبورگ» واقع در فرانسه، گروهی از پژوهشگران نتایج تحقیقات خود را در این باره اعلام کردهاند و کشف تازهای را ارائه دادهاند.مطالب دیگر:
🔗گزارش کارآموزی در کارگاه کامپیوتر🔗گزارش کارآموزی اصلاح ذرت، سويا و سورگوم در ایستگاه تحقیقاتی کشاورزی🔗گزارش کارآموزی چمن و چمن کاری در منطقه 19 شهرداری تهران🔗گزارش کارآموزی ليتوگرافي و چاپ🔗گزارش کارآموزی در آزمایشگاه ارشد هوش مصنوعی و ارشد نرم افزار🔗گزارش کارآموزی مراحل ساخت یک ساختمان🔗گزارش کارآموزی در كارخانه‌ صنعتي پيروزي🔗گزارش کارآموزی در ساختمان اسکلت بتنی🔗گزارش کارآموزی در كارخانه كاشي مريم🔗گزارش کارآموزی مركز تلفن شهيد منتظري🔗گزارش کارآموزی در كارخانه آرد زاودي بندرتركمن🔗گزارش کارآموزی معماری در شهرداری منطقه2🔗نقشه معماری ساختمان 6 طبقه🔗نقشه معماری ساختمان 7 طبقه🔗تحقیق بایدها و نبایدها در رابطه بین معلم و دانش آموز🔗گزارش کارآموزی در شرکت تأسیساتی ساختمانی🔗گزارش کارآموزی احداث ساختمان بتنی🔗گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره گاز استان گلستان🔗گزارش كارآموزي عمران نظارت بر پروژه های اداره كل نوسازي مدارس🔗گزارش کارآموزی حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی🔗گزارش كارآموزي عمران مراحل مختلف اجرایی ساختمان🔗گزارش كارآموزي عمران تصفیه خانه آب و فاضلاب🔗گزارش كارآموزي عمران مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی🔗گزارش كارآموزي شبكه، سخت افزار، مشاوره و پشتيباني از شبكه هاي كامپيوتري🔗گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره جهاد کشاورزی