تحقیق درباره زن در نگرش اسلام-1793400

تحقیق درباره زن در نگرش اسلام, زن در نگرش اسلام,نگرش اسلام|1793611|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره زن در نگرش اسلام آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 61 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سالگرد ولادت بانوی جهان، دختر بزرگوار رسول خدا را که بر حق در جمهوری اسلامی ایران روز زن اعلام شده به روز زن، اگر قرار است به معنای الهام به زن و الگودادن به او باشد، یقیناً هیچ روزی مناسب تر از این روز وجود نداشت و ندارد.

آن کسانی که هم که امروز به گمان ما، که قطعاً هم همین جور است با غلط مطرح کردن مسئله زن در دنیا، جنس زن را مورد اهانت قرار داده، یکی از پیچیده ترین مشکلات دنیا را بوجود آورده اند به نام دفاع از زنان شروع کردند. باید بطور روشن، تکلیف این مسئله وتفاوتی که بین نظر اسلام با آنچه که امروز در دنیا و در فرهنگهای جهانی رایج است مشخص شود.

همچنان که در جامعه خودمان، آن را مشاهده میکنیم، امروز چه تعداد از زنان برجسته بعنوان فاضل، تحصیل کرده، عالم و هوشمند و ...... در جامعه ما از نظر اسلام را به روشنی و بوضوح فهمیده اند. و به آن، از صمیم قلب معتقد هستند. و آن را برای زن، یک افتخار می داند. بایستی، همانطور که فرض شد برای دنیا مسئله روشن بشود و جا بیفتد. البته مسئله، بسیار مسئلة پیچیده ای است علت هم این است که در طول تاریخ، مگر در برخی موارد استثنایی که حالا استثنایش را شاید اشاره کردم، حرکت غالب این بوده که از دو ناحیه بزنان ظلم شده است: یکی از ناحیه قدرتمندی مردهاست، چون مردها از لحاظ ترکیب جسمی، در ادوار مختلف تاریخ، در جوامع مختلف، در شهرهای مختلف با سواد و بیسواد، از طبقات بالا و پائین، قوی تر از زنها بوده اند. و زنان، غالباً مورد ظلم و زورگویی و تعدی مردان قرار گرفته اند. حالا آن استثنائاتی که عرض کردم: مثلاً بعضی از این استثناها، مال آن جوامعی است که در آن جوامع، حاکمیت جامعه با زنان بزرگ بود.مطالب دیگر:
📗دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در ایران خودرو📗دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک سینا📗دانلود گزارش کارآموزی حسابداری بخش اداره مالی مخابرات دکتر حسابی📗دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بیمه ایران📗دانلود پروژه مالی حسابداری در بیمه ایران📗52 ابزار برای حسابداری مدیریتی📗طراحی 5 دیتابیس شرکت ها📗ایجاد شبکه کامپیوتری ساختمان اداری دانشگاه📗پروژه های کتابخانه ای به زبان پاسکال📗پروژه و تمرینات سی شارپ📗پروژه های درس طراحی الگوریتم📗دانلود گزارش کاراموزی حسابداری در پیترا فروشی📗دانلود گزارش کارآموزی حسابداری پیمانکاری شرکت ایران بتون ساز📗دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در جمعیت حلال احمر📗کاهش آلایندگی ها در خودرو📗تحکیم و استحکام ماهیچه در بچه ها و افراد بزرگسال در فلج شدن مغزی موثر نمی باشد: یک بازنگری سیستماتیک📗مطالعه با توجه به بودجه بندی سنتی در مقابل کارایی بودجه بندی قابل تحمل📗آینده یک سرمایه فکری براساس دیدگاه و روش منابع و ماهیت های بنگاه اقتصادی📗رشد ساختار برتر کلروپلاست در سلول های پوشاننده دسته های آوندی دو نوع مختلف ژنوتیپی ذرت (Zea mays L📗طراحی و راه اندازی شبکه مــرکز بهداشت و درمان پارس آباد📗طراحی 4 دیتابیس شرکت ها📗پایان نامه سنجش عوامل موثر در اجرای موفق استراتژی مدیریت الکترونیکی ارتباط با مشتری در صنعت بانکداری📗پروژه شبكه های نظیر به نظیر (peer to peer network)📗پرسشنامه شایعه سازمانی📗ترجمه مقاله کنترل کردن رشد برگ و کلروپلاست به وسیله ژن آرابیدوپسیس شاهی کمرنگ (Arabidopsis pale cress