تحقیق درباره سیاره اورانوس-1820715

تحقیق درباره سیاره اورانوس, سیاره اورانوس,اورانوس|1820926|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره سیاره اورانوس آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 5 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اورانوس هفتمین سیاره در منظومه شمسی است. فقط نپتون و پلوتو فاصله بیشتری با خورشید دارند. اورانوس دورترین سیاره ایست که می توان با چشم غیر مسلح آن را رویت نمود.

اورانوس هفتمین سیاره در منظومه شمسی است. فقط نپتون و پلوتو فاصله بیشتری با خورشید دارند. اورانوس دورترین سیاره ایست که می توان با چشم غیر مسلح آن را رویت نمود. میانگین فاصله این سیاره از خورشید ۲.۸۷۲.۴۶۰.۰۰۰ کیلومتر می باشد. این فاصله را با سرعت نور در مدت زمان ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه می توان طی کرد. ( شعاع منظومه شمسی حدود ۵ ساعت و سی دقیقه نوری می باشد (م)).

اورانوس یک غول بزرگ متشکل از مواد گازی و مایع می باشد. قطر استوایی آن حدود ۵۱.۱۱۸ کیلومتر یعنی بیش از ۴ برابر قطر زمین است. سطح این سیاره پوشیده از ابرهای سبز-آبی، ساخته شده با کریستالهای ریز متان می باشد. کریستالها خارج از اتمسفر سیاره یخ زده اند. در اعماق این ابرهای قابل رویت، احتمالا ابرهای ضخیمی ساخته شده از آب مایع و کریستالهای یخ آمونیاک وجود دارندمطالب دیگر:
🔍پروژه مالی درباره بررسي ليست حقوق و دستمزد 🔍پاورپوینت كشورهاي در حال توسعه🔍پاورپوینت نظريه هاي رشد و توسعه اقتصادي🔍پروژه مالی کارخانه تولید نقل🔍پروژه مالی کارخانه شکلات فرمند🔍پروژه درباره خربزه و خرج کرد آن🔍پروژه مالی حسابداری کالا در شرکت ملی گاز🔍پاورپوینت روشهاي دستيابي به توسعه اقتصادي🔍پروژه مالی شرکت باربری (وحیدبار)🔍پروژه مالی شرکت کنسرو کرج (شوبران)🔍پروژه درباره شرکت مخابرات خراسان رضوی🔍پروژه مالی اصول و طراحي سيستم انبارداري🔍پروژه مالی کارخانه ایران خودرو🔍پروژه مالی در صنعت برق(به صورت فرضی)🔍پروژه مالی شركت تعاوني توليد روستايي دشت گل نسترن🔍پروژه درباره طراحی منبع تغذيه AC-DC🔍پروژه گلخانه موز🔍پروژه مالي (صنعت نساجی)🔍پروژه کارورزي درباره راهكارهاي صحيح در ساختمان سازي🔍پروژه کارآفرینی درصنایع غذائی (فرآورده های لبنی)🔍پروژه درباره مهندسي ارزش در كنترل پروژه🔍پروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف🔍دانلود فایل لایه باز بنر / پست اینستاگرام به صورت لایه باز🔍پروژه مالی شركت تحقيقات و توسعه صادرات نرم‌افزار ثناراي (سهامي خاص)🔍پروژه مالی تفاوت حسابداری مدیریت مالی با حسابداری مدیریت استراتژیک