تحقیق درباره زندگی نامه آیت الله سید حسن مدرس-1820765

تحقیق درباره زندگی نامه آیت الله سید حسن مدرس, زندگی نامه آیت الله سید حسن مدرس,سید حسن مدرس|1820976|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره زندگی نامه آیت الله سید حسن مدرس آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 81 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فقيه مجاهد و عالم پرهيزگار آيه الله سيدحسن مدرس يكى از چهره هاى درخشان تاريخ تشيع بشمار مى رود كه زندگى و اخلاق و رفتار و نيز جهت گيرى هاى سياسى و اجتماعى وىبراى مشتاقان حق و حقيقت نمونه خوبى است . او موقعيت خود را سراسر در راه اعتلاى اسلام نثار نمود و در جهت نشر حقايق اسلامى و دفاع از معارف تشيع مردانه استوار ماند.

همان گونه بود كه مى گفت و همانطور گفت كه مى بود. سرانجام به موجب آنكه با عزمى راسخ چون كوهى استوار در مقابل ستمگران عصر به مقابله برخاست و سلطه گرى استعمارگران را افشا نمود جنايتكاران وى را به ربذه خواف تبعيد نمودند و در كنج عزلت و غريبى اين عالم عامل و فقيه مجاهد را به شهادت رسانيدند.

اين نوشتار اشاره اى كوتاه به زندگى ابرمردى است كه بيرق مبارزه را تنها در تنگنا به دوش كشيد و شجاعت تحسين برانگيزش چشم بدانديشان و زمامداران خودسر را خيره ساخت و بيگانگان را به تحير واداشت . اگر ما به ذكر نامش می پردازیم و خاطره اش را ارج مى نهيم بدان علت است كه وى پارسايى پايدار و بزرگوارى ثابت قدم بود كه لحظه اى با استبداد و استعمار سازش نكرد و در تمامى مدت عمرش ساده زيستىمطالب دیگر:
📝تحقیق در مورد قلب یا دل 📝تحقیق در مورد كراتين 38 ص 📝تحقیق در مورد كود فسفاته 19 ص 📝تحقیق در مورد قوانين ترموديناميک 📝تحقیق در مورد قالی بافی 146ص 📝تحقیق در مورد ماشين برداشت پسته 📝تحقیق در مورد ماشين ابزار 50ص 📝تحقیق در مورد لبنیات 📝تحقیق در مورد مبانى انديشه هاى سياسى اهل سنت 28 ص 📝تحقیق در مورد مبدلهاي حرارتي 60ص 📝تحقیق در مورد مبدلهاي حرارتي دسته بندي و ساختمان انها 44 ص 📝تحقیق در مورد مدد کاری 📝تحقیق در مورد مختصري در احوال وآثار نظامي 117 ص 📝تحقیق در مورد مدیریت پیشگیرانه جنگ نرم 📝تحقیق در مورد مطالعه روش سنجی 78 ص 📝تحقیق در مورد معرفی زيرساخت يک شبکه 📝تحقیق در مورد معرفي امنيت زيستي بعنوان روشي براي كاهش بيماريهاي عفوني 📝تحقیق در مورد مفهوم سرمايه اجتماعي 75 ص 📝تحقیق در مورد مقاله مربوط به نگهداری مواد غذایی 75 ص 📝تحقیق در مورد مفهوم و ابعاد حجاب در قرآن 57 ص 📝تحقیق در مورد ملات آماده 📝تحقیق در مورد منابع اعتباري 📝تحقیق در مورد منابع بوستاني 📝تحقیق در مورد مقایسه بانکداری اسلامی در ایران و جهان 📝تحقیق در مورد موانع فرهنگي ارتقاء شغلي زنان (مديريت دولتي)