تحقیق درباره سيستم تعليق فعال اتوبوس-1820771

تحقیق درباره سیستم تعلیق فعال اتوبوس, سیستم تعلیق فعال اتوبوس,اتوبوس|1820982|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره سيستم تعليق فعال اتوبوس آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 18 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

شکل زیرسیستم تعلیق فعال یک اتوبوس را نشان می دهد که به مدل یک چهارم سیستم تعلیق خودرو مشهور است . تنها حرکت عمودی خودرو و با جرم با متغیر مشخص شده است . اکسل خودرو نیز دارای جرم m2 بوده و جابجایی عمودی آن X2 است . تایر خودرو با ضریب سختی و ضریب استهلاک ویسکوز خطی و همینطور فنر و کمک فنر خودرو با ضرائب سختی و ضریب استهلاک ویسکوز خطی مدل شده اند .

علاوه بر وجود فنر و کمک فنر همانند سیستمهای متداول تعلیق غیر فعال خودرو ، یک عمگر هیدرولیکی با نیوماتیکی نیروی U رابه بدنه خودرو اعمال می کند که از نوسانات خودرو جلوگیری نماید . نا همواری جاده را با ورودی اغتشاش W نشان داده شده است

* برای مدل کردن این سیستم باید ورودی و خروجی را مشخص کنیم :

ورودی در واقع U ورودی عمگر سیستم تعلیق فعال می باشد که بصورت ورودی کنترل شده عمل می کند و اغتشاش جاده ( w ) بصورت ورودی اغتشاشی به سیستم اعمال می شود .مطالب دیگر:
📂شیوه‌نامه اجرایی پرونده‌های مطالبه مهریه و اعسار📂صدور بیمه های درمان📂صلح ابتدایى📂خدمات اجتماعی📂عملیات بانكی بدون ربا📂بررسی موضوع رشوه و ارتشاء📂فلسفة مجازات و کرامت انسان📂قانون اساسی ایالات متحده امریکا📂جزوه درسی: درس روانشناسی عمومی استاد محمدی📂قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسوولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث📂قانون تاسیس مدارس غیر انتفاعی📂جزوه درسی:فصل 1 تا 16 زمینه های روانشناسی هیلیگارد📂مجموعه تست های روانشناسی رشد به همراه پاسخنامه ونکات مهم درس روانشناسی عمومی📂جزوه روانشناسی: درس علم النفس غزالی و ابن سینا📂گرایش روانشناسی: جزوه درس علم النفس بخش فارابی📂جزوه درس علم النفس بخش نظریات و آراء جدید📂جزوه علم النفس با تاکید نظریات کندی و فارابی📂جزوه درسی:خلاصه فصل 4 درس روانشناسی بالینی: روش های تحقیق در روانشناسی بالینی📂جزوه درس روانشناسی بالینی فصل 5: تشخیص و طبقه بندی مشکلات روانی📂جزوه درس روانشناسی بالنینی فصل 6: مصاحبه سنجشی📂جزوه درسی:جزوه فصل 7 روانشناسی بالینی عنوان:سنجش هوش📂جزوه درسی:جزوه فصل 8 روانشناسی بالینی📂جزوه درس روانشناسی بالینی فصل9 عنوان:سنجش رفتاری📂جزوه درس روانشناسی بالینی فصل 10📂صلاحیت واقعی در حقوق کیفری ایران و لبنان