تحقیق درباره سیستم های خنک کننده در لپ تاپ-1820784

تحقیق درباره سیستم های خنک کننده در لپ تاپ,سیستم های خنک کننده در لپ تاپ,لپ تاپ|1820995|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره سیستم های خنک کننده در لپ تاپ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 4 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مهندسان با استفاده از همان مشخصات فیزیکی ای که پالاینده های هوای خانگی بی صدا از آن بهره می برند، دستگاه بسیار کوچکی را به وجود آورده اند که هم اکنون آماده است تا به عنوان یک سیستم خنک کننده بی صدا، بی نهایت نازک ، با توان پائین و نیاز به نگهداری پایین ، جهت استفاده در رایانه های قابل حمل و سایر سیستم های الکترونیکی مورد آزمایش قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری برق، الکترونیک و کامپیوتر ایران (الکترونیوز) و به نقل از ساینس دیلی،این خنک کننده ی حالت جامد فشرده که با حمایت برنامه تحقیقاتی ابتکارات تجارت کوچک NSF توسعه داده شده است، به عنوان قدرت مند ترین و پربازده ترین خنک کننده به نسبت اندازه ی خود می باشد . این خنک کننده، جریان هوایی با شدت سه برابر خنک کننده های مکانیکی کوچک معمول ایجاد می کند و اندازه ای درحدود یک چهارم آن ها دارد .مطالب دیگر:
📝پرسشنامه ابراز وجود برای جوانان asa لی و همکاران 1975📝بررسی فرآیند خط تولید و انبارداری کاشی در کارخانه📝بررسی اصول طراحی و ساخت مراکز خرید با تاکید بر مراکز تجاری و پاساژ📝ضوابط و استانداردهای معماری مربوط به پاركینگها📝مطالعات فنی و ارزیابی هزینه بسته بندی کالا📝مهارت ارتباط غیر کلامی در محیط کار📝شركت‌های دانش‌بنیان ایده‌ای نو برای كسب و كار‌های دانش‌بنیان📝جزوه آموزشی افزایش بهره وری و کارایی کارکنان📝تعاریف و مفاهیم کارآفرین - کارآفرینان📝تاثیر تلاش در موفقیت📝از هوش هیجانی تا موفقیت📝76سخن ارزشمند درباره موفقیت از بزرگان📝اثر اضطرار در قراردادها و ایقاعات با بررسی مصداقهای مورد تردید📝بررسی غرر در بیع داخلى و بر اساس حقوق اسلامى و قانون مدنى ایران📝اهل بیت در قرآن با توجه به آیه تطهیر📝بررسی غرر و موارد آن را در كنوانسیون بیع بین المللى كالا📝بررسی قانونی و حقوقی قاعده غرر با توجه به منابع و مبانی آن📝مبانى فقهى - حقوقى مسئولیت مدنى و تاثیر اضطرار بر آن📝بررسی مقایسه ای اکراه با موارد مشابه آن📝بررسی تاثیرات نانوفناوری در عملیات اکتشاف مخازن نفتی و گازی و مزایای آن در مقابل روشهای سنتی📝کاربرد تکنولوژی نانو در مدیریت مخازن نفت و گاز📝نقش نانو تکنولوژی در زمینه بهبود خواص تجهیزات صنایع بالادستی نفت و گاز📝کاربرد نانوفناوری در بهبود سیمان و سیال حفاری📝کاربرد فناوری نانو در تولید و استخراج نفت و گاز📝کاربرد نانو تکنولوژی در ازدیاد برداشت نفت و گاز