فولاد-1870250

فولاد|1870461|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد فولاد آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 20 صفحه

معمولا جداره داخلي کوره‌اي را که براي توليد بکار مي‌رود، توسط آجرهايي که از ماده کمک ذوب ساخته شده‌اند، مي‌پوشانند. اين پوششي مقداري از اکسيدهايي را که بايد خارج شوند، به خود جذب مي‌کند. براي جدا کردن ناخالصي‌ها، معمولا از روش کوره باز استفاده مي‌کنند. اين کوره يک ظرف بشقاب مانند دارد که در آن 100 تا 200 تن آهن مذاب جاي مي‌گيرد.

بالاي اين ظرف، يک سقف مقعر قرار دارد که گرما را روي سطح فلز مذاب منعکس مي‌کند. جريان شديدي از اکسيژن را از روي فلز مذاب عبور مي‌دهند تا ناخالصي‌هاي موجود در آن بسوزند. در اين روش ناخالصيها در اثر انتقال گرما در مايع و عمل پخش به سطح مايع مي‌آيند و عمل تصفيه چند ساعت طول مي‌کشد، البته مقداري از آهن، اکسيد مي‌شود که آن را جمع‌آوري کرده، به کوره بلند باز مي‌گردانند.مطالب دیگر:
📌بررسی اصول و مفاهیم قانون هوک📌بررسی مراحل ساخت فنداسيون ساختمانهاي اسكلت فلزي📌بررسی تاريخچه مصرف چوب📌رانت خواري و مداخله دولت📌ضرورت ايجاد تيم هاي کاري و مراحل شکل گيري آنها📌آشنایی با رشته مهندسی کامپیوتر📌بررسی و ارزيابي ريسك پل با استفاده از روش تركيبي تحليل سلسله مراتبي AHP/DEA📌بررسی بانكداري الكترونيك در ایران📌بررسی سقوط حق حبس در قاعده اقدام📌بررسی جایگاه زنان در نهضت مشروطيت ايران📌بررسی اثرات زندان بر سلامت روان زندانيان سلامت روان در زندان هاى ايران📌استفاده بهینه و نگهداری از اتومبیل📌بررسی بنا و فضاهای مختلف مدرسه ایران زمین📌مقايسه طرحواره هاي ناسازگار اوليه در افراد مبتلا به سوء مصرف مواد و افراد بهنجار📌مقایسه بهره‌وری نیروی کار در بخش های خصوصی و دولتی📌بررسی بيماري موزائيك در سيب📌بررسی بیماری پیچیدگی برگ هلو Peach Leaf Curl و مبارزه با آن📌بررسی خسارات شريانهاي حياتي و شبکه توزیع و خطوط راه آهن ناشي از زلزله📌بررسی نسبت و ارتباط وصيت و ارث در فقه اسلامي📌پروپوزال آماده: بررسی عوامل اجتماعی موثر بر گسترش کار خیابانی کودکان📌مروري بر زندگينامه و آثار كارل تئودور دراير📌بررسی پل ها و انواع آن📌بررسی کاشت و پرورش خیار در گلخانه📌بررسی سبک ممفیس در طراحی Memphis و زندگینامه رهبر سبک ممفیس📌بررسی کاشت و تکثیر گیاهان زینتی