کروماتوگرافی لایه نازک-1870254

کروماتوگرافی لایه نازک|1870465|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد کروماتوگرافی لایه نازک آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 8 صفحه

(TLC)

نوعی کروماتوگرافی جذبی جامد مایع است و اصول آن مانند کروماتوگرافی ستونی است. ولی در این مورد جسم جاذب جامد را به صورت یک لایه نازک در روی یک قطعه شیشه یا پلاستیک محکم پخش میکنند. یک قطره از محلول نمونه یا مجهول را در نزدیکی لبه صفحه میگذارند و صفحه را همراه مقدار کافی از حلال استخراج کننده در ظرفی قرار میدهند. مقدار حلال باید آنقدر باشد که فقط به سطح زیر لکه برسد (شکل الف). حلال به طرف بالای صفحه میرود و اجزاء مخلوط را با سرعتهای متفاوت با خود میبرد. در نتیجه ممکنمطالب دیگر:
📎پاورپوینت سينوزيت📎پاورپوینت آناتومی پوست📎پاورپوینت تغذيه در ICU📎پاورپوینت ملاک های تدوین و تحلیل آزمون های پیشرفت تحصیلی📎پاورپوینت سنگ های دستگاه ادراری📎پاورپوینت انواع ساختمان و مدل های آوار📎پاورپوینت تعريف قانوني، دامنه فعاليت، الزامات تأسيس و فعاليت شركت‌ هاي تأمين سرمايه در ايران📎پاورپوینت بزرگداشت شيخ صدوق📎پاورپوینت علم شیمی در قرآن📎پاورپوینت برنامه های کاربردی RFID📎پاورپوینت ارزيابي و مديريت مخاطرات رهاسازي محصولات دست ورزي شده ژنتيكي📎پاورپوینت طرح کارآفرینی طراحي كارخانه چاي📎پاورپوینت نفت خام📎پاورپوینت تمرينات ورزشي ويليامز براي كمر و گردن📎پاورپوینت كاربرد آمار در پژوهش هاي علوم پزشكي📎پاورپوینت بررسی پایداری سازه ها با استفاده از تحلیل غیرخطی عناصر محدود📎پاورپوینت بررسی کاهش از انگ و تبعیض نسبت به افرادی که با ویروس ایدز زندگی می کنند؟📎پاورپوینت سیستم های اطلاعات حسابداری📎پاورپوینت تغییرات آب و هوا📎پاورپوینت تغذيه نوزاد با شير مادر📎پاورپوینت سیر تغییرات و تحولات خانواده📎پاورپوینت کار تیمی و ارتباط مؤثر📎پاورپوینت فرآیند جوشکاری پلاسما📎پاورپوینت عفونت های مغزی📎پاورپوینت مکمل های غذایی و دوپینگ