مواد به كار رفته در روش سل ژن-1870256

مواد به کار رفته در روش سل ژن|1870467|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد مواد به كار رفته در روش سل ژن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 18 صفحه

1 مواد اوليه كه پيش از اين در بر شمردن مزاياي روش سل ژن گفته شد، مواد اوليه مورد استفاده در اين روش، در طبيعت جهان تحت شرايطي پيچيده و خاص سنتز شده و با درجه خلوص بسيار بالايي در اختيار متقاضيان قرار مي گيرد. ما از الكوكسيدهاي فلزي يكي از بهترين و رايج ترين گزينه ها در فرآيند ساخت سل ژل pzt تا كنون (يعني تا سال 2006) مي باشد.

1 1-تيتانيوم تترا ايزوپروكسايد[1]:

اين تركيب با فرمول شيميايي شفاف، با ويسكوزيته 2.11cp، وزن مولكولي 284.25 g/h و چگالي بين 0.965 تا 0.967 kg/L مي باشد. اين تركيب با خلوص بالا و جهت كار آزمايشگاهي از شركت Merck تهيه شد. در برخي مقالات بجاي اين تركيب از تيتانيوم دي ايزو پرو پوكسايد استفاده شده است. [p . 6,5] كه نوع اين تركيب تنها در انتخاب نوع حلال دخالت دارد، و با توجه به اينكه نتيجه نهايي يكسان است، ما تركيب تترا را انتخاب كرديم كه قيمت آن مناسب تر و تهيه آن راحتتر بود.

1-2 زيركونيوم ان پروپوكسايد[2]


1 – Titnnium tetraisopropoxide

2 – Zireconium (IV) n - propoxideمطالب دیگر:
پیشینه و مبانی نظری بهره وری و سیاست تقسیم سودپیشینه و مبانی نظری تاثیر فناوری اطلاعات بر بهبود عملکرد سیستم بانکیپیشینه و مبانی نظری تقسیم سود سهام در بازار رو به ركودپیشینه و مبانی نظری حاکمیت شرکتی و درماندگی مالیپیشینه و مبانی نظری حسابداری منابع انسانیپیشینه و مبانی نظری حسابرسیپیشینه و مبانی نظری خصوصی سازیپیشینه و مبانی نظری ساختار سرمایه و وجه نقد آزادپیشینه و مبانی نظری ساختار سرمایهپیشینه و مبانی نظری ساختار مالکیت و نگهداری موجودی های نقدیپیشینه و مبانی نظری ساختار مالکیتپیشینه و مبانی نظری سرمایه فکری و احتمال وقوع آشفتگی مالیپیشینه و مبانی نظری سرمایه فکری و مدیریت سودآنتالپی و تبخیر و کاربرد آن در صنعت قند 20 اسلایدپاورپوینت بررسی اثر فسفر و تراکم بر عملکرد و اجزای عملکرد ارقام مختلف نخود در منطقه گرگان 35 اسلایدپاورپوینت بررسی خواص پسته و تکنولوژی تولید کره پسته 18 اسلایدپاورپوینت اثر عوامل مختلف بر روی گرفتگی غشاهای اولترافیلتراسیون مورد استفاده در صنایع شیر و روشهای كاهش اثرپاورپوینت بررسی افلاتوكسین M1 در فرآورده های لبنی، روش تشخیص و كاهش آن 56 اسلایدپاورپوینت بررسی اهمیت گل جالیز با تاكید بر روشهای كنترل 34 اسلایدپاورپوینت بررسی تاثیر کود بیولوژیک حاوی باکتری آزسپیریلوم و ازتو باكتر و مقادیر مختلف نیتروژن بر عملكرد و اجزاآموزش آزمون T مستقل با استفاده از نرم افزار SPSS با ذکر مثال و تمرین عملیمبانی نظری و پیشینه احساس عدالت و گرایش های سیاسیمبانی نظری و پیشینه ارتباط ازدواج خویشاوندی و بیماری های ژنتیکیمبانی نظری و پیشینه استقلال زنان و رفتار باروریمبانی نظری و پیشینه اینترنت و سبک زندگی جوانان