سیلندر موتور-1870440

سیلندر موتور|1870651|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد سیلندر موتور آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 5 صفحه

به قسمت استوانه‌ای شکل موتور گفته می‌شود که قطعات دیگر نظیر پیستون درون آن قرار گرفته و بالا و پایین می‌روند. شکل کلی سلندرها یک استوانه‌ای است که از هر دو طرف باز است. به عنوان مثال اگر قسمت تحتانی یک لیوان را از جایی ببریم که قطر آن با قطر دهانه لیوان یکسان باشد یک سیلندر ساخته‌ایم. در تمامی موتورهای احتراق داخلی (خواه چهارزمانه باشد خواه دوزمانه) وجود دارد.
مطالب دیگر:
📎بررسی فلسفه طبیعت در غرب📎یافتن الگوی زیبایی شناختی📎نقش خط در ایجاد فضای تجسمی📎جزوه شیمی 3📎آشنایی با علم نتیک موسیقی📎جزوه کلک های عربی کنکور📎بررسی شاعر و پهلوان در شاهنامه📎تركیب بندی و فام های رنگی مطابق با آنها در آثار نگارگری ایرانی- اسلامی📎تحقیقی درباره انواع انحراف جنسی در کشورهای مختلف📎بررسی عوامل موثر در انتخاب رنگ📎پاورپوینت شهرسازی ارزش گرا و جایگاه سیما و منظر شهری📎بررسی عناصر تصویری پوستر📎بررسی سفالگری و نقوش روی سفال📎جزوه آز معماری📎بررسی فلسفه زیبایی شناسی📎چهره پردازی و صحنه آرایی از دیدگاه هنر گرافیک در شاهنامه📎بررسی شرح مختصری از شاهنامه📎گزارش کار فیزیک📎تحول تمدن های مختلف و انگیزه فراز و نشیب آنها📎نقش تبلیغات و بازاریابی در فروش كالا و یا جلب مشتری📎کاربردهای گرافیک در تولید و پخش خبر تلویزیون📎جزوه فولاد📎شرحی پیرامون فیلم های کمدی📎آموزش نرم افزار msp📎كمدی الهی در ادبیات جهان