تحقیق درباره مدلسازی مهندسی نرم افزار | مدل RUP چیست؟-2025727

مدل RUP چیست, مدل RUP چیست,مقاله rup ,آموزش rup, ویژگی های کلیدی rup,آموزش rup pdf,معایب مدل rup,|2025938|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره مدلسازی مهندسی نرم افزار | مدل RUP چیست؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

تعداد صفحات : 20 صفحه

چکیده

چه چیز می‌تواند یک پروسه تولید نرم‌افزار را توصیف کند؟ آیا منظور از پروسه، آماده‌سازی نرم‌افزار صرفاً برای ارائه در بازار است؟ مسلماً در هر کاری وجود یک سامانه و فرایند کاری ضروری است؛ ولی چه چیزی می‌تواند موجب ایجاد سرعت و کیفیت در فرایند تولید یک نرم‌افزار شود؟ لزوماً طراحی و پیاده‌سازی یک فرایند یکپارچه و منطقی می‌تواند چنین نتیجه‌ای در برداشته باشد. بدین منظور امروزه از روشی استفاده می‌شود که اصطلاحاً RUP نامیده می‌شود. به حداقل رساندن حجم پروسه تولید یک نرم‌افزار هم‌زمان با حفظ کیفیت و صرفه‌جویی در زمان از مهم‌ترین ویژگی‌های این روش می‌باشند. معمولاً برای یک شرکت تولید نرم‌افزار، سرعت عمل به‌موقع برای پاسخ‌گویی به تقاضا و شرایط اجتماعی اهمیت دارد، اما گاهی این شتاب‌زدگی سبب فدا شدن کیفیت می‌گردد. RUP با ارائه یک چارچوب منطقی علاوه بر تعیین زمان‌بندی مناسب، کیفیت موردنظر تولیدکننده و استفاده‌کننده نرم‌افزار را تأمین می‌نماید. در این مقاله ضمن مروری بر RUP به‌عنوان روش یکپارچه تولید نرم‌افزار، قابلیت‌های آن در افزایش سرعت تولید نرم‌افزار و حفظ کیفیت آن برشمرده می‌شوند.

مدل RUP چیست؟ ,مقاله rup ,آموزش rup, ویژگی های کلیدی rup,آموزش rup pdf,معایب مدل rup,مطالب دیگر:
📃8- تكنولوژی جدید در عایق كاری رطوبتی ساختمان📃9-CELLULAR LIGHT WEIGHT CONCRETE )( CLC ) ( بتن سبك وزن با ساختمان سلولی ( فوم📃10- «Use of rice husk ash in construction industry» « در صنعت ساختمان (R.H.A) كاربرد خاكستر پوسته برنج »📃11- تاثیرات صوت و ارتعاش بر ساختمان📃12- تحلیل سازه ای ساختمان های آسیب دیده زلزله بم📃13- نحوه عملكرد میراگر و ضربه گیرها در ساختمانها📃14- اصول كلی در طرح و اجرای ساختمانهای روستایی در مناطق زلزله خیز📃15- بهبود رفتار لرزه ای و مقاوم سازی ساختمانهای با مصالح بنایی📃16- مدیریت و بازیافت نخاله های ساختمانی📃17- بررسی زمان تناوب طبیعی قابهای ساختمانی فولادی با در نظر گرفتن تأثیر میانقابها📃18-تحلیل ارتعاش آزاد برای ساختمانهای بلند لوله در لوله📃19- بهسازی ساختمانها و بررسی نقاط ضعف آنها در هنگام زلزله📃20-بناهای خشتی و پایداری و بروز آسیب به صورت سطحی در ساختمان های خشتی📃21- بررسی مزایای فناوری نوین سیستم فرمهای بتنی عایق(ICF)با رویکرد سبک سازی و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان📃22-نوآوری معمارانه در نماهای هماهنگ با کلکتورهای حرارتی خورشیدی1”در راستای بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان📃طرح توجيهي توليد صنايع دستي تكميلي و تلفيقي📃23- مقایسه اثر سبكسازی عناصر غیر سازهای ساختمان در رفتار، قیمت تمام شده و سرعت اجرای مصالح مختلف📃24- روشهای نوین مدیریت ضایعات و نخاله های ساختمانی در صنعت ساختمان📃26- مدیریت ضایعات و پسماندهای ساختمانی پس از وقوع زلزله؛ راهكارها وچالش ها📃25-مقایسه ی فصل سوم آیین نامه طراحی ساختمان ها در برابر زلزله (آیین نامه 2800 ایران) و مبحث هشتم مجموعه مقررات ملی ساختمان ( طرح و اجرای ساختمانهای با📃27- بررسی تاثیر رفتار برشی-پیچشی در محاسبه درز انقطاع بین دو ساختمان همجوار با استفاده از روش تحلیل طیفی📃29-روش تحلیل پوش آور ( Push over) كران بالا برای تخمین نیازهای لرزه ای در ساختمانهای بلند📃30-سیستم گرمایش كفی با استفاده از لوله های پلیمری و پلیمری فلزی و كاربرد آن در پروژه های ساختمانی📃31-ساختمانهای مقاوم و سبك با اسكلت بامبویی📃32-بررسی عملكرد دو جرم میراگر متوازن در كنترل رفتار لرزه ای مدل های ساختمانی سه بعدی