هزینه سرمایه برای تشویق توسعه ی ظرفیت سرمایه گذاری حسابداری-50016816

حسابداری,هزینه سرمایه,تشویق توسعه ظرفیت سرمایه گذاری حسابداری,سرمایه گذاری حسابداری,هزینه سرمایه,تشویق توسعه ظرفیت سرمایه گذاری حسابداری,سرمایه گذاری|50017027|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد هزینه سرمایه برای تشویق توسعه ی ظرفیت سرمایه گذاری حسابداری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود مقاله


(متن ترجمه به فارسی)


این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد


قالب: Word


تعداد صفحات: 16


توضیحات:

جرج ناواز و جیسوز مارین سولانو


چکیده


در این مقاله، اصطلاح هزینه سرمایه به دست آمده است، وقتی که توسعه ی ظرفیت سرمایه گذاری و سرمایه گذاری های جایگزین، تفاوت هایی را در قیمت های مؤثرشان ارائه می کنند. این نشان می دهد که هزینه سرمایه توسط انگیزش مسیر مطلوب سهام به دست امده است، که باید تحت معیار هزینه فرصت ایجاد شده باشد.


1- مقدمه


نظر به این که کار جورجنسون در زمینه ی هزینه سرمایه یک ابزار مفید برای مطالعه تقاضای سرمایه گذاری و حساسیت آن به سیاست های مالی شده است. اگر چه، چندین روش معادل می تواند برای تعیین عبارتی برای هزینه سرمایه، اتفاق بیفتد، که هر کدام از آن ها ویژگی های خود را ارائه می دهند. مثلاً مجموعه ی اصلی مورد استفاده در [5] برای تفاوت های بین اقتصاد و کاهش مالیات برای همه ی دارایی ها مجاز شده است، اما در انواع اختلاف قیمت دارایی ها به طور همزمان اتفاق نیفتاده است. اخیراً، هزینه سرمایه برای دارایی های جدید (متمایز) در [2] به دست آمده بود. تقریباً در همه ی مطالعات بعدی این روش پذیرفته شده است. این فرض می کند که ارزش فعلی کسورات مالیات به اضافه ی مشوق های سرمایه گذاری از قبیل امتیازات سرمایه گذاری یا مالیات تشویقی سرمایه گذاری (ITC) قیمت مؤثر کالاهای سرمایه ای جدید و بنابراین هزینه سرمایه آن ها را تعیین می کنند. در این روش، دارایی ها با رفتار مالی متفاوت، جداگانه به کار برده می شوند، به طوری که اثر متقابل بین انواع دارایی های متفاوت در یک زمان معین مطرح نیست (یا دارایی های یکسان در دوره های زمانی متفاوت).مطالب دیگر:
📃بررسي معماري و هندسه نقوش مساجد در ايران📃بررسي رابطه سلامت روحي و قلبي با ورزش📃بررسي معماري اسلامي امامزاده هاي قم📃بررسي سازه هاي بلند جنوب شرق آسيا و مروري بر تاريخچه كاربرد ژئوتكستايل در اين سازه هاي بلند📃بررسي شيمي و مرمت ساختمان و بررسي چگونگي نقش شيمي در حفظ آثار فرهنگي و هنري📃بررسي بهره وري،مديريت در بخش ساختمان و مروري بر مديريت منابع انساني و اهميت آن📃بررسي مرمت و کاربرد نور و ليزر در مرمت آثارباستاني و اصول آن📃بررسي ژنتيک و تاريخچه و تقسيم بندي آن و مروري بر مهندسي ژنتيک📃بررسي قوانين و مواد ماليات بر درآمد مشاغل📃وحدت ملي و انسجام اسلامي و مروري بر ضرورت و راهکارهاي تحقق آن📃بررسي بسکتبال و قوانين و تجهيزات و تکنيکهاي آن📃بررسي هندبال و تاريخچه و قوانين آن📃بررسي شير و زندگي آن و مروري بر پراکندگي و نژاد شير ايراني📃بررسي انواع موتورهاو دستگاه ها و مروري بر سيم پيچي موتور📃مروري بر خانه هوشمند و بررسي سيستم حفاظتي مديريتي خانه هاي هوشمند BMS📃بررسي آب و هواشناسي و مباني و مفاهيم آن و مروري بر انواع دماسنجها📃بررسي کشور ژاپن و مروري بر تاريخ و جغرافيا و سياست و اقتصاد و حوزه آموزش علم آن📃آلودگيهاي محيط زيست و پيامدهاي آن و ارائه راهکار براي پيشگيري و کاهش دگرگونيهاي آب و هوايي و تخريب📃بررسي کنترل کيفيت و صنعت بسته بندي و طراحي کالا📃بررسي زنان ژاپن و حقوق آنها و مروري بر جايگاه و نقش زنان ژاپن در خانواده و فرهنگ و بازارکار و اق📃مروري بر عشق و انواع و مفاهيم آن و بررسي نظريه و مدل مثلث عشق📃مقايسه رضايتمندي زناشويي مردان و زنان سازگار و ناسازگار و انحراف مادرزادي آلت و عدم رضايت زناشويي📃بررسي بيماري و ناهنجاريهاي ناشي از ورزش و بررسي علل و اثرات و درمان آنها📃بررسي علل و عوارض و درمان کم خوني در ورزش📃بررسي و نقد فيلم جايي براي پيرمردها نيست و فيلم کوتاه حقيقت گمشده