بررسي سیستم های اطلاعاتی حسابداری-50016819

حسابداری,سیستم های اطلاعاتی حسابداری,اقلام بهای تمام شده,واحد بازرگانی دارایی,سودآوری,ترجمه مقاله فارسی بررسي سیستم های اطلاعاتی حسابداری|50017030|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد بررسي سیستم های اطلاعاتی حسابداری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود ترجمه مقاله فارسی

این پروژه در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد


قالب: Word

تعداد صفحات: 20

توضیحات:

مقدمه:
مقصود اصلی از تشکیل هر سازمانی، تبدیل یک رسته عوامل و عناصر وارده به برون دادهایی است که استفاده کنندگان مختلفی دارد. انواع سازمان های بازرگانی (تجارتی)، تولیدی و خدماتی نیز در جریان فعالیت خود با ترکیب عوامل و عناصر متفاوتی، برون دادهای خاص خود را برای استفاده کنندگان به وجود می آورند. بحث اصلی ما در این تحقیق، فعالیت های یک شرکت بازرگانی است. پس درون دادهای یک سازمان بازرگانی را بررسی می کنیم. یک سازمان بازرگانی صرفاً با بازاریابی برای محصولات ساخته شده سر و کار دارد. از آن جا که موجودی کالای این نوع مؤسسات منحصراً، محصولات ساخته شده و کاملی است که قابل عرضه به بازار است، سیستم گردآوری اقلام بهای تمام شده ی آن در ساده ترین شکل ممکن است.
در این نوع از مؤسسات انتفاعی، هیچ گونه کار یا مواد اضافی برای تغییر شکل کالای خریداری شده یا کننده (که الزامات مصرف کننده نهایی محصول نیست)، عمل می کند. یک واحد بازرگانی کالا می خرد، آن را به مشتریان می فروشد و از وجوه نقد برای خرید کالای بیشتر جهت تکرار این نسیه باشند، چرخه یک مقدار طولانی تر می شود. ابتدا باید وجه نقد وصول شود تا بتواند برای خرید کالای جدید اختصاص یابد. در تمام واحدهای تجاری، مدیریت برای کوتاه کردن چرخه به منظور فعال نگه داشتن دارایی ها تلاش می کند. سرعت بیشتر در فروش کالا و وصول وجوه نقد، سودآوری را افزایش خواهد داد. مبلغی را که واحدهای بازرگانی از فروش کالای خود به دست می آورند، درآمد فروش نام دارد، که آن را به اختصار فروش می گویند.مطالب دیگر:
📂دانلود پاورپوینت معرفی معمار آلوار آلتو📂دانلود رساله معماری طراحی هتل باغ پردیس📂دانلود پاورپوینت معماری سبک خراسانی📂دانلود نرم افزار ارسال ایمیل انبوه فارسی📂“حل تمرین فیزیک پایه دهم دوره دوم متوسطه شاخه فنی و کاردانش فصل سوم📂“حل تمرین فیزیک پایه دهم دوره دوم متوسطه شاخه فنی و کاردانش فصل چهارم📂video to mp3 Premium v3.7📂دانلود کامل ترین پکیج کسب درآمد از اینترنت📂کتاب 21 نکته در طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی📂کتاب معجزه ای در افزایش فروش📂دانلود کتاب برنامه ریزی 30 روزه برای پولدار شدن📂دانلود کتاب يك طرح بازاريابي هدفمند و موثر📂دانلود کتاب برندسازی اینترنتی📂دانلود کتاب کسب درآمد در 7 روز📂کتاب آموزش زبان چینی به فارسی📂لاگ NMR و شبیه سازی عصبی📂اموزش پیدا کردن رمز و الگوی گوشی اندروید📂دانلود پکیج کسب درامد به روش مهندس طلوعي📂برنامه ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزندان📂افزایش فالور و لایک نامحدود📂آموزش ساخت شماره مجازی آمریکا+نرم فزار📂دانلود نرم افزار مترجم سخنگو جهانگرد📂نرم افزار کنترل کامپیوتر دیگران در اندروید📂پکیج درامد 20میلیونی 100%عملی ازاندروید📂پاورپوینت معرفی انواع مصالح مختلف در سبک سازی ساختمان