معرفی مکانیک سیالات-50017779

مکانیک,سیالات,مکانیک سیالات,معرفی مکانیک سیالات,انواع سیالات,مقاله مکانیک سیالات|50017990|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد معرفی مکانیک سیالات آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود مقاله
این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد

قالب: Word


تعداد صفحات: 12
توضیحات:

فصل اول
1.1. مکانیک سیالات چیست؟
مکانیک سیالات با گروهی از مطالعات مربوط به تمامی سیالات تحت شرایط دینامیک و استاتیک سر و کار دارد. مکانیک سیالات یک شاخه از علوم مکانیکی است که رابطه ی بین نیروها، حرکت ها و شرایط استاتیکی در یک ماده ی ماندگار را بحث می کند. این مطالعه در حوزه ی خود دارای مسائل و مشکلات متنوعی است، مانند کشش سطحی، استاتیک سیال، جریان در پیکره های محصور، یا جیران اطراف پیکره ها (جامدات و غیره)، پایداری جریان و غیره. در حقیت، تقریباً هر فعالیتی که یک انسان انجام می دهد با برخی از مسائل مکانیک سیالات در ارتباط است، علاوه بر این، مرز بین مکانیک جامدات و مکانیک سیالات در هاله ای از ابهام قرار دارد و این دو دارای تفاوت های شاخص نیستند (شکل 1-1 را برای روابط پیچیده بین شاخه های مختلف ببینید که فقط بخشی از آن در این جا آورده شده است. برای مثال، شیشه به عنوان یک ماده ی جامد به نظر می رسد، اما با نگاهی دقیق تر مشخص می شودکه شیشه یک مایع با ویسکوزیته بزرگ است. شاهدی که برای مایع بودن شیشه آورده می شود تغییرات ضخامت شیشه های پنجره های مرتفع در کلیساهای اروپایی پس از صدها سال است. قسمت پایینی شیشه ضخیم تر از قسمت بالایی آن است، موادی مانند شن (که برخی آن را ماسه ی سبک می نامند) و دانه های آن می بایست به عنوان مایع فرض شوند. همان طور که می دانیم، این مواد قابلیت تصویرسازی توسط افراد طراح را دارند، حتی موادی مانند آلومینیوم که زیر منطقه ی خمیری طبقه بندی می شوند، نیز مانند مایعاتی نظیر کره رفتار می کنند. علاوه بر این، ذرات موادی که به عنوان جامدات میکس با مایع در محلول تشکیل مخلوط می دهند، رفتاری مشابه محلول های پیچیده دارند. بنابراین، مرزهای مکانیک سیالات چندان دقیق نیستند. اکثر مباحث این کتاب ساده و مربوط به قوانین سیالات نیوتن می باشند که بعدها توضیح داده خواهند شد.مطالب دیگر:
تحقیق جامع و کامل شیوه‌های تأمین مالی در ایرانپروپوزالارزیابی تطبیقی کیفیت سود گزارش شده با سود تجدید ارائه شدهمبانی نظری ارزیابی تطبیقی کیفیت سود گزارش شده با سود تجدید ارائه شدهارزیابی تطبیقی کیفیت سود گزارش شده با سود تجدید ارائه شدهمقاله ارزیابی تطبیقی کیفیت سود گزارش شده با سود تجدید ارائه شدهپروپوزال بررسی ارتباط بین سرمایه فکری شرکت های عضو بورس اوراق بهادار تهران و توسعه انسانیمبانی نظری بررسی ارتباط بین سرمایه فکری شرکت های عضو بورس اوراق بهادار تهران و توسعه انسانیبررسی ارتباط بین سرمایه فکری شرکت های عضو بورس اوراق بهادار تهران و توسعه انسانیپروپوزال ارزیابی کارکرد و درجه بندی صندوق های سرمایه گذاری طبق شاخصهای متفاوتمبانی نظری ارزیابی کارکرد و درجه بندی صندوق های سرمایه گذاری طبق شاخصهای متفاوتدانلود پاورپوینت بررسی کایزن (وظایف مدیریتی)دانلود تحقیق بررسی مجازات‌های تبعی در قانون جدید مجازات اسلامیمدیریت مشارکتی در سازمانشکلگیری و تقسیم بندی انواع فرهنگ سازمانی و بررسی فرآیند و مولفه های آنانواع صندوق های سرمایه گذاری و بررسی مزایا و معایب صندوق های سرمایه گذاری مشترکپروپوزال تأثیر عملکرد مدیریتی و اطلاعاتی در محافظه کاری مشروط و بدون قید و شرطمبانی نظری تأثیر عملکرد مدیریتی و اطلاعاتی در محافظه کاری مشروط و بدون قید و شرطپروپوزال رابطه بین معیار عدم تقارن زمانی سود با معیار MTBمبانی نظری ارزیابی رابطه بین معیار عدم تقارن زمانی سود با معیار MTBمقایسه کارآمدی استراتژی های ترکیبی تحلیل تکنیکال با روش خرید و نگهداری برای خرید سهامپروپوزال ارزیابی تطبیقی کارآمدی استراتژی های تحلیل تکنیکال با روش خرید و نگهداری برای خرید سهاممبانی نظری ارزیابی تطبیقی کارآمدی استراتژی های تحلیل تکنیکال با روش خرید و نگهداری برای خرید سهامپاورپوینت مدیریت پورتفولیو(پورتفوی)تحقیق جامع و کامل مدیریت پورتفولیو(پورتفوی)پیشینه اجرایی مدیریت مشارکتی در ایران و تاثیر آن در اثر بخشی کارکنان