نقش پرداخت الکترونیکی در تحقق نظام اداری الکترونیک-50017789

پرداخت الکترونیکی,نظام اداری الکترونیکی,اینترنت,دروازه پرداخت,نقش پرداخت الکترونیکی در تحقق نظام اداری الکترونیک|50018000|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد نقش پرداخت الکترونیکی در تحقق نظام اداری الکترونیک آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود مقاله
این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد

قالب: Word


تعداد صفحات: 28
توضیحات:

چکیده
توسعه سیستم های الکترونیکی در سده اخیر و ورود اینترنت به عرصه کسب و کار موجب تغییر اساسی در نحوه تبادلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جوامع شده است. ورود سخت افزارها در ابتدای توسعه سیستم ها تا حدود زیادی باعث تسریع و تسهیل کارها گردید و بدنبال آن با توسعه نرم افزارها به میزان قابل ملاحظه ای فرایند های دستی و زمان بر ماشینی و تسهیل شدند، ورود اینترنت به این عرصه باعث تحول چشمگیر در ارتقاء این فرایند ها شد. تسهیل فرایند های دست و پا گیر و پیچیده اداری به کمک اینترنت و قابلیت های فراوان آن نظام اداری سنتی را به نظام اداری الکترونیک تبدیل نموده است. این نظام اداری جدید اداری الزامات فراوان و مزایای بی شماری است که سرعت و دقت و نگهداری و بایگانی حجم انبوهی از اطلاعات منظم و مرتب جزئی از این مزایا ست اما بخش تاثیر گذار این مجموعه قابلیت پرداخت الکترونیکی است. در این مرحله نیز بدون مراجعه به بانک و استفاده از نقدینگی و با سرعت و دقت و بدون اتلاف وقت پرداخت صورت می گیرد.
در این مقاله سعی می شود شناخت بیشتری انواع روشهای پرداخت الکترونیکی پیدا کنیم و سپس وضعیت موجود این روشها و تاریخچه آن در ایران شناسائی شده و تاثیر آنها در نظام اداری الکترونیکی تشریح شود و با بیان یک Case Study وضعیت نابسامان پرداخت های الکترونیکی در ایران بیشتر مورد مداقه قرار گرفته و راهکارهای توسعه آن اعلام شود.
کلمات کلیدی: پرداخت الکترونیکی، نظام اداری الکترونیکی، اینترنت، دروازه پرداختمطالب دیگر:
🔑ساختمان های خورشیدی🔑ساز و كار تداوم حيات سازمان ها در محيطهاي پويا🔑سازگاری های سلولی🔑سازگاري فرايندهاي يادگيري🔑سازگاري هاي قلبي عروقي در ورزش🔑سازمان استراژی محور🔑سازمان تجارت جهانی wto🔑سازمان حافظه🔑سازمان دهی واحد های وابسته🔑سازمان و قوانین اموزش و پرورش ایران🔑سازمان و قوانین آموزش و پرورش ايران🔑سازمان هاي ارائه دهنده بهداشتي درماني در جهان 18 اسلاید🔑سازماندهي مواد و رده بندي🔑سازماندهي مواد🔑سازمانهای نوین جهانی🔑سازه های پیش ساخته🔑سازه های نو و سازه های چادری🔑سازه هاي طبيعي و هندسه فراکتال🔑سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی🔑ساماندهي آمار و ايجاد بانك اطلاعاتي از مراجعين اورژانس هاي بيمارستاني سراسر كشور🔑ساماندهي فعاليت مشاغل خانگي در قالب تعاونی های تامین نیاز مشاغل🔑ساماندهي فعاليت مشاغل خانگي در قالب تعاونيهاي تأمين نياز مشاغل🔑سامانه مدیریت اطلاعات علم و فناوری کشور🔑سانتیاگو کالاتراوا🔑سانتياگو كالاتراوا