نگاهی به گونه‌های روابط بهنجار (سالم) جوانان-50017844

گونه‌ های روابط بهنجار (سالم) جوانان,ارتباط,بهنجار,نابهنجار,جوان,روان شناسی,ارتباط جوان با خدا,ارتباط جوان با دوستان و فرهیختگان|50018055|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد نگاهی به گونه‌های روابط بهنجار (سالم) جوانان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود مقاله نگاهی به گونه‌های روابط بهنجار (سالم) جوانان
این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد

قالب: Word


تعداد صفحات: 31
توضیحات:

چکیده
بنابراین، ما در این پژوهش به این معضل اجتماعی اشاره نمودیم و هنجارها را از دید آیات و روایات بیان نموده تا مرز بین هنجار و ناهنجار مشخص شود. از این پژوهش به این نتیجه رسیدیم که گونه‌های ارتباط بهنجار از جمله: 1، ارتباط جوان با خدا 2، ارتباط جوان با خانواده و خویشان 3، ارتباط جوان با دوستان 4، ارتباط جوان‌ با فرهیختگان بررسی شده است.
کلیدواژه‌ها: ارتباط، بهنجار، نابهنجار، جوان، روان شناسی
مقدمه
نوزاد آدمی از بدو تولد به دنبال ارتباط برقرار کردن با دیگران است. گرمی آغوش مادر را حس می کند و با نگاه‌های خود سیمای پر مهر و محبت مادر را تعقیب می‌نماید و کم‌کم با سایر اعضای خانواده نیز ارتباط برقرار می‌سازد، از تنهایی رنج می‌برد و به علامت اعتراض، گریه سر می دهد و به محض این که کسی با او سخن می‌گوید، آرامش پیدا می‌کند. از همین جا می توان دریافت که انسان فطرتاً اجتماعی آفریده شده است و باید در متن اجتماع زندگی کند و در ارتباط با سایر مردم عمر خویش را بگذراند.مطالب دیگر:
پورت موازی چیست؟پورت موازی و استفاده از آن در پروژه‌هامقاله در مورد پول الکترونیکیمقاله در مورد پیدایش اینترنتپیکربندی سیستمتابع Mail در PHPتاثیر حافظه اصلی بر كارایی سیستمتاثیر كامپیوتر و اینترنت بر كودكان و نوجوانانتاریخچه زبان VB (ویژوال بیسیک)تاریخچه رایانهتاریخچه کامپیوترتاریخچه ویژوال بیسیك .NETمقاله در مورد تجارت الکترونیکبررسی تجارت الکترونیکیتجارت‌ الكترونیك‌ چیست؟تجارت در اینترنت بدون هیچ سرمایه ایتجزیه تحلیل، پیچیدگی های صنعت تجارت الكترونیكتجزیه و تحلیل آژانس مسافرتیDOS تحت فرمان شماتحقیق در مورد شرکت وست ویژنتحلیل کامپیوتری سازه‌هاتحلیل سیستم اطلاعات انبارتخمین هزینه های نرم افزارترفندهای جستجو در گوگلتعریف شبکه جهانی اینترنت