پروژه مالی هزینه یابی بر مبنای هدف-50017852

پروژه مالی هزینه یابی بر مبنای هدف,هزینه هدف,مهندسی ارزش,قیمت فروش هدف,زنجیره ارزش,بهبود مستمر|50018063|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پروژه مالی هزینه یابی بر مبنای هدف آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود
این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد

قالب: Word


تعداد صفحات: 72


توضیحات:

چکیده
محیط تجاری رقابتی موسسات را ملزم کرده است که محصولاتی را با کیفیت و مطابق خواست مشتریان، در حالی که قیمت های فروش کاملاً توسط بازار تعیین می شود را تولید نمایند. عرضه کنندگانی که بتوانند محصولاتی را با کیفیت و کارکرد مشابه اما قیمت های پایینتر به بازار ارائه کنند، گوی سبقت را از دیگر رقبا خواهند ربود و سهم خود را در بازار افزایش خواهند داد. یکی از مهمترین تکنیکهایی که می تواند موسسات را در این راه کمک کند سیستم هزینه یابی هدف می باشد. هزینه یابی هدف یک مقوله استراتژیک در مدیریت هزینه است که به طور عمده تمرکز خود را بر مدیریت هزینه محصولات آتی واحد تولیدی معطوف می کند. در هزینه یابی هدف نگرش این است که چون پس از طراحی یک محصول بخش عمده ای از هزینه های آن تعهد می شود، کاهش هزینه امکان پذیر نخواهد بود مگر با طراحی مجدد محصول، در این تکنیک قبل از مرحله تولید به مدیریت هزینه توجه می شود تا محصولی با بهای تمام شده از پیش تعیین شده تولید و در عین حال سود مورد نظر مدیریت را تأمین نماید. هزینه‌یابی هدف در ایران با مشکلات عدیده ای مواجه است ولی مزایا و آینده دنیای تجارت، ما را مجبور به استفاده از این روش بسیار سودمند خواهدکرد.
واژه های کلیدی: هزینه هدف، مهندسی ارزش، قیمت فروش هدف، زنجیره ارزش، بهبود مستمر
فهرست مطالب
چکیده
مقدمه
فصل اول: هزینه یابی
تعریف کلی از هزینه یابی و انواع آن
سیستم هزینه یابی سفارش کار
سیستم هزینه یابی مرحله ای
سیستم‌های هزینه‌یابی از دیدگاه قیمت ‌گذاری
سیستم‌های هزینه‌یابی از دیدگاه سربار
فصل دوم: هزینه یابی بر مبنای هدف
هزینه یابی بر مبنای هدف
هزینه یابی بر مبنای هدف در مقایسه با کایزن
هزینه یابی بر مبنای هدف در مقایسه با هزینه یابی استاندارد
هزینه یابی بر مبنای هدف در مقایسه مدیریت سنتی هزینه
مبنای نظری هزینه یابی بر مبنای هدف
نحوه پیاده سازی نظام هزینه یابی هدفمند
ضرورت هزينه يابي بر مبناي هدف
اصول عمده در هزینه یابی بر مبنای هدف
یک تمرین عملی بر اساس کار گروهی
هزینه یابی هدف در ایران
سیستم هزينه يابي بر مبناي هدف
فصل سوم: هزینه یابی بر مبنای هدف در شرکت های خودرو سازی
هزینه یابی بر مبنای هدف در شرکت های خودرو سازی معتبر دنیا
فصل چهارم: نتیجه گیری
نتیجه گیری
منابع و مأخذمطالب دیگر:
📌تحقیق انواع رادار و کاربرد آنها📌الگوهای خاموش و پنهان در نهادهای پرورشی در جوامع بسته و جوامع باز و آزاد📌بازوی ربات قابل برنامه ریزی جهت بكارگیری در دستگاه های CNC📌طراحی پست KV 63 / 230 كرج و سیستم حفاظتی آن📌كاربرد ایزو 9000 در صنعت خدمات📌بررسی حسابداری کارگاه تولید نقل📌تحقیق کنترل و هماهنگی در سازمان📌مقاله تعریف كیفیت محصول توسط مشتری (بررسی متد كانو)📌تحقیق مالیات بر ارزش افزوده ، روشها و آثار📌نحوه حسابداری بیمه عمر در ایران📌محاسبه بازده خصوصی سرمایه انسانی در ایران📌محاسبه درصد سود شرکت ها📌مدیریت‌ كیفیت‌ فراگیر در خدمات‌ كتابداری‌ و اطلاع‌رسانی‌📌مدیریت و حسابداری در شهرداریها📌بررسی مالی مجتمع صنعتی سیمان آبیك📌بررسی مالی كارخانه برق شهری📌پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی (معماری سبز)📌پاورپوینت معماری اسلامی 2 (طاق و قوس)📌قالب سایت موزیک وردپرس📌آموزش کسب درآمد ماهانه 5 میلیون به بالا از اینتزنت📌دوره آموزشی آشنایی با پمپها وسرویس ونگهداری آنها📌بررسی سیستم انتقال قدرت در خودروهای برقی و مقایسه آن با سیستم انتقال قدرت در خودروهای احتراق داخلی📌سیستم پردازشگر تصویر با قابلیت تعقیب هدف متحرک📌بررسی رابطه شوخ طبعی با سلامت روان دانشجویان پیام نور خرم آباد📌بررسی مالی دانشگاه های علوم پزشکی (به صورت فرضی)