پژوهش ولگردی اطفال و نوجوانان-50017856

ولگردی اطفال و نوجوانان,پژوهش ولگردی اطفال و نوجوانان,انواع جرایم ولگردها,علت ولگردی,دادرسی اطفال و نوجوانان بزهکار,صلاحیت دادگاه‌های اطفال و جوانان|50018067|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پژوهش ولگردی اطفال و نوجوانان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود
این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد

قالب: Word


تعداد صفحات: 44


توضیحات:

1- ولگردی
ولگردی اطفال و جوانان که در قدیمی‌ترین جوامع بشری وجود داشته، در قرن نوزدهم تعداد آن کاهش یافت، لکن بنا به علل اجتماعی و اقتصادی اینک یک خطر جدی اجتماعی مخصوصاً در جهان سوم محسوب می‌شود. در هندوراس در حدود 2 میلیون و در برزیل 7 میلیون و در گواتمالاسیتی در حدود 5 هزار طفل 5 تا 18 سال در کوچه‌ها به سر می‌برند.
اطفال و جوانان ولگرد مسکن و مأوایی نداشته و در کوچه‌ها، خیابان‌ها، پارک‌های عمومی شهرها، زیر پل ها، در زیرزمین‌ها و خرابه‌ها به سر می‌برند.
اطفال و جوانان ولگرد، افراد سرگردان اجتماع هستند که کوچه، محل زندگی آن‌ها است به خانواده انس و الفت ندارند و یا اصلاً خانواده ای را نمی‌شناسند و به محیط معین علاقه‌مند نیستند. در صورت اشتغال به کار، ثبات نداشته به گذشته فکر نکرده و غمی راجع به آینده ندارند. بدون هدف و مقصد معین، در اجتماع آوراه بود و تن به قضا و قدر می‌سپارند.
ولگردی گاهی سمبل انزوا در زندگی اجتماعی است و گاهی نیز ولگردان دور هم جمع شده، زندگی گروهی تشکیل می‌دهند.
تعیین سن ولگردی اطفال و جوانان نسبت به زمان و مکان فرق می‌کند. بعضی از آنان در سنین خیلی کم به علت فقر و تهیدستی والدین، در کوچه‌ها رها می‌شوند. در سال 1986 در برزیل از تعداد 550 هزار نفر طفل کمتر از 18 سال که در مؤسسات تربیتی نگهداری می‌شدند، 17 هزار نفر آن‌ها مرتکب جرم شده و بقیه اطفال ولگرد بوده‌اند.مطالب دیگر:
📝مجموعه مقالات کنفرانس ملی کشاورزی پایدار، محیط زیست و توسعه روستایی-146 مقاله📝نقشه آشكار ساز گازهاي سمي📝ديمر جهت كاهش نور لامپ يا كاهش سرعت دريل يا پنكه و...📝آژيرقوي 3 تا 12 ولت📝دانلود کتاب ایمونولوژی رویت ترجمه فارسی📝طرح لایه باز کارت ویزیت آژانس مسافرتی📝طرح لایه باز کارت ویزیت سیم پیچی (پک کامل طرح های شامل 8 طرح )📝طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه رنگ و نقاشی ساختمان ( پک کامل شامل 8 عدد)📝طرح لایه باز کارت ویزیت آگواریومی و ماهی های زینتی ( پک کامل شامل 15 طرح لایه باز)📝طرح لایه باز کارت ویزیت کلید سازی، تعمیرات قفل اتومبیل پک کامل شامل 10 طرح لایه باز)📝آموزش تصویری اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی (سری اول)📝افزایش ممبرروزانه تا16 کا بدون نیازبه کامپیوتر📝چیبس مرغوب📝پکیج آموزش مسایل زناشویی📝مبانی نظری قانون اساسی📝گزارش پژوهش درس تفکر و سبک زندگی📝دیوان رباعیات و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی📝ربات پیشرفته اینستاگرام Ninjagram V6.1.3.0 کرک شده + آموزش تصویری📝سبک سازی با پانل های پوم📝پاورپوینت محاسبه خمس📝مجموعه کامل سخنرانی های دکتر محمود انوشه📝اصلاح نباتات(مهندسی ژنتیک)📝آناتومي آوندها و بافتهاي گياهي📝كاربرد سراميكهاي پيشرفته📝قطعات سه بعدی توری سیمی (وایر مش)