عنوان پاورپوینت: پل معلق 19صفحه-50026710

پل معلق,پاورپوینت پل|50026921|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد عنوان پاورپوینت: پل معلق 19صفحه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پل معلق uاین نوع پل‌ها دارای کابل‌های معلق بین برجها همراه با کابل‌های معلق عمودی هستند که وزن عرشه را تحمل میکنند. پل‌های معمولی، مانند سقف ساخته می‌شوند. یعنی تمام بار بر روی ستون‌هایی می‌رود که در زیر پل قرار دارند. بر حسب اندازه پل، باید ستون‌هایی در فواصل کوتاهی از یکدیگر در زیر پل قرار گیرند و بار وارده بر پل را تحمل کنند. تقریباً تمام پل‌هایی که در تقاطع بزرگ‌راه‌ها مشاهده کرده‌اید از این قبیل پل‌ها هستند.اما مواقعی هست که نمی‌توان به تعداد کافی ستون در زیر پل قرار داد. مثلاً بر روی عرض یک رودخانه عریض و یا بر روی یک دره قطعاً نمی‌توان با فواصل کوتاه ستون قرار داد. اینجاست که از پل‌های معلق استفاده می‌شود. uاز مزیت‌های این نوع پل نسبت به دیگر پل‌ها میتوان به دهانه‌های بسیار عریض آن اشاره کرد، به همین دلیل از پل‌های معلق معمولاُ در آبراه‌های شلوغ و پررفت و آمد استفاده میکنند.مطالب دیگر:
📎پاورپوینت شیرهای دروازه ای📎پاورپوینت ماشین آلات راهسازی📎پاورپوینت مبلمان شهری و تاثیرات آن📎پاورپوینت مطالعات تاسیسات ساختمانی📎پاورپوینت معماری روستای امام ده📎پاورپوینت معماری بیمارستان آلبرتا در کانادا📎پاورپوینت معماری بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی📎پاورپوینت در مورد موزه فرش📎پاورپوینت تشریح مراحل نازک کاری ساختمان📎پاورپوینت کتاب و درس کاربرد کامپيوتر در علوم اجتماعی با تاکید بر SPSS📎پاورپوینت کتاب و درس روانشناسی تربیتی مولف : علی اکبر سیف📎پاورپوینت مهارت های زندگی و برنامه آن📎پاورپوینت آموزش و یادگیری فعال📎پاورپوینت کاربرد اصول یادگیری و شناخت سبک آن📎پاورپوینت مکانیسم ‌های دفاعی و ویژگی های آن📎پاورپوینت کتاب و درس فصل 13 - جورج کلی📎پاورپوینت سالمندی و سالمندی فعال📎پاورپوینت انواع‌ آسيب های‌ اجتماعی و آسیب های مرتبط با فضای مجازی📎پاورپوینت بررسی تکنیک های تحلیل منطقه ای📎پاورپوینت بررسی خوانایی و سطوح اهمیت آن📎پاورپوینت بررسی فرهنگسرای بهشت📎پاورپوینت بررسی گرمابه در معماری اسلامی📎پاورپوینت بررسی مطالبات معوق بانکی📎پاورپوینت علایم بیماری آلزایمر و تشخیص این بیماری📎پاورپوينت فصل اول رياضی هشتم ابتدايی مبحث معرفی عدد گويا