آشنایی با هیپنوتیزم | کتاب آموزش هیپنو تیزم-50027121

آشنایی با هیپنوتیزم|50027332|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد آشنایی با هیپنوتیزم | کتاب آموزش هیپنو تیزم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


نام کتاب : آشنایی با هیپنوتیزم


زبان کتاب : فارسی


تعداد صفحه : 50


قالب کتاب : PDF


حجم فایل : 2 MB


توضیحات : هیپنوتیزم به دو صورت خودهیپنوتیزم و دگرهیپنوتیزم قابل اجرا است. از فواید هیپنوتیزم می‌توان درمان بسیاری از ناراحتی‌های روانی را نام برد.


به‌خصوص در هنگام خودهیپنوتیزم، که شخص می‌تواند به‌وسیلهٔ تلقین، تغییرات مثبتی را در کردار و روحیات خود پدید آورد.


البته خود هیپنوتیزم دارای خطراتی هم هست؛ به این صورت که اگر بدون آگاهی و اطلاعات کافی و با روش‌های نادرست انجام پذیرد، می‌تواند اثرات بسیار مخربی بر روی روان انسان به دنبال داشته باشد.


هیپنوز معمولاً خطرناک نیست. برخی میگویند در نارسایی مزمن قلبی انجام گیردو در برخی موارد مثل افراد با شخصیت مرزی یا بردرلاین و اسکیزوفرن و نیز وسواسی گفته می‌شود صورت گیرد به دلایل مختلف.


استفاده از هیپنوتیزم برای سرگرمی هم به عقیدة‌هیپنوتراپیست‌ها کنتراایندیکه یا ممنوع است.و کلاً هیپنوتیزم نمایشی را جایز نمی دانند.
//مطالب دیگر:
📂خدمات دهی به مراجعین به جایگاه های سوخت📂نقش خصوصی سازی گمرک در ارتقای زیر ساخت های گمرک📂تأثیر پوتریسین، نیتریک اکسید و کلرید کلسیم بر روی خواص کیفی میوه توت فرنگی رقم کاماروسا📂تاثیر روش درس پژوهی بر تفکر انتقادی دبیران مدارس📂دنیای مجازی و تربیت📂رابطه بین هوش معنوی و ویژگی های شخصیتی در بین کارکنان بانک های کشاورزی📂تعیین ارتباط بین الگوی مدیریت سایبرنتیک و خلاقیت کارکنان📂بررسی کامل الگوریتم ژنتیک و مقایسه آن با روشهای بهینه سازی📂بررسی برنامه نویسی ژنتیک و تشریح ساختار الگوریتمهای ژنتیک📂وب کاوی و بررسی مراحل آن📂تکنیک های یادگیری ماشین برای حل مسئله در بازی برابر انسان📂مدلهای گرافیکی و نمایش آنها📂رابطه سبک های تصمیم گیری با هوش فرهنگی در کارکنان اداره بیمه📂بررسی رابطه بین سرمایه فکری ومیزان کارایی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در سال 91-90📂بررسی عملکرد SVM's در مسائل دسته بندی📂سمینار ارشد کامپیوتر تاریخچه،نظریه ها و مسایل یادگیری در انسان📂یادگیری تقویتی و اجزای آن و اجرایی کردن یک مثال عامل📂شبکه های خودسازمان ده و تقسیم بندی آنها از لحاظ ساختاری📂بررسی انواع متفاوت شبکه های عصبی و کاربرد هر یک از آنها📂زبانهای نمایشی و معرفی مدلهای آن📂داده کاوی،مدل سازی داده ها و مراحل فرایند کشف دانش از پایگاه داده ها📂كاهش ابعاد و تشریح روشهای كاهش ابعاد داده📂خودروی برقی و طراحی یک سیستم گیربکس برای پیکان برقی📂رگولاتور سوئیچینگ با ترانسفورماتور جدا کننده📂تاریخچه و ماهیت اسكیزوفرنی و انواع آن