كاهش میزان تبخیرمنابع آب با استفاده از الكل جوجوبا-50037164

|50037375|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد كاهش میزان تبخیرمنابع آب با استفاده از الكل جوجوبا آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقاله کاهش میزان تبخیر منابع آب با استفاده از الکل جوجوبا

خلاصه مقاله:


راههای زیادی برای کاهش میزان تبخیر منابع آب معرفی شده است که شامل روشهای فیزیکی چون استفاده از پوششهای شناور، استفاده از اجسام شناور، ایجاد سایه و یا روشهای شیمیایی می باشد. روشهای شیمیایی در مقایسه با روشهای فیزیکی هزینه کمتری در برداشته و با شرایط اکوسیستم و محیط زیست سازگار می باشند. در این پژوهش با معرفی روش شیمیایی جدید و استفاده از الکل گیاه jojoba تا ۳۳% از حجم تبخیر آب کاسته می شود و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی آید. هم اکنون تبخیر آب در مناطق گرم و خشک باعث از بین رفتن میلیون ها متر مکعب آب می شود که نگهداری آن در فصول خشکسالی بسیار حائز اهمیت می باشد.مطالب دیگر:
جزیره هرمزجغرافیای شهری آمریكاجغرافیای مهاجرتجغرافیای شهریجمعیت چیندانلود تحقیق جنگلجنگل های مانگروبررسی جهانبررسی جهت یابیبررسی چنارانتحقیق حیات وحش ایراندانلود تحقیق خرده اقلیمدانلود تحقیق در مورد خوزستانمقاله در مورد دانشگاه علم و صنعت ایراندانلود تحقیق درباره شهر اصفهانتحقیق در مورد راهنمای طراحی اقلیمیدانلود تحقیق در مورد روانگرایی درخاک هاجزوه انواع سیستم های راهگاهی و تغذیهروش ذخیره سازی و رمزگذاری روی CDتحقیق در مورد رود زامبزیتحقیق در مورد رودخانه های ایرانتحقیق در مورد روستانشینی در ایرانروستای گراخک از توابع شهرستان مشهدروند تحولات جمعیت بندرتركمن طی سالهای 75-1335 و افق آینده آنپاورپوینت آشنایی مختصر با رادیولوژی