مدلسازی سیر و حركت باكتری كلیفرم مدفوعی در حوزه آبریز رودخانه جاجرود-50037185

|50037396|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد مدلسازی سیر و حركت باكتری كلیفرم مدفوعی در حوزه آبریز رودخانه جاجرود آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات نویسندگان مقاله مدلسازی سیر و حرکت باکتری کلیفرم مدفوعی در حوزه آبریز رودخانه جاجرود

مهدی مغربی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف
مسعود تجریشی (شناسه پژوهشگر - Researcher ID: ۳۳۳)
دانشیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شریف


چکیده مقاله:

رودخانه جاجرود یکی از مهمترین منابع تامین کننده آب شهر تهران می باشد. از این رودخانه علاوه بر مصارف شرب، استفاده های تفریحی فراوانی به عمل می آید. با این وجود آلودگی میکروبی آن در اکثر مواقع سال بیشتر از حدود مجاز استانداردهای جهانی می باشد. در این مقاله سعی شده است که با شناسایی عوامل تولیدکننده باکتری کلیفرم مدفوعی در حوزه آبریز رودخانه جاجرود، فرآیندهای موثر در تولید آلودگی میکروبی رودخانه شناسایی و کمی گردند. همچنین از مدل SWAT2005 بمنظور مدلسازی سیر و حرکت باکتری کلیفرم مدفوعی استفاده می گردد. در این بین از داده های میکروبی 7 ساله رودخانه جاجرود برای کالیبراسیون مدل مذکور بهره گرفته می شود. نتایج مدلسازی نشان دهنده نقش مهم فاضلاب انسانی و تاثیر جزئی فضولات حیوانی در تولید آلودگی میکروبی رودخانه می باشد. در ادامه دلایل اختلاف نتایج مدلسازی با داده های نمونه برداری تشریح می گردد.


کلیدواژه‌ها:

باکتری کلیفرم مدفوعی - مدلسازی باکتری - مدل SWAT2005 - رودخانه جاجرود


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


مغربی, مهدی و مسعود تجریشی، ۱۳۸۸، مدلسازی سیر و حرکت باکتری کلیفرم مدفوعی در حوزه آبریز رودخانه جاجرود، هشتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، شیراز، دانشگاه شیراز


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (مغربی, مهدی و مسعود تجریشی، ۱۳۸۸)
برای بار دوم به بعد: (مغربی و تجریشی، ۱۳۸۸)مطالب دیگر:
📜دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل سوات (SWOT)📜دانلود پاورپوینت مرحله تصمیم‌گیری در مدیریت استراتژیک📜دانلود خلاصه جامع کتاب مدیریت اسلامی تألیف دکتر سید علی اکبر افجه ای (ویژه داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت)📜دانلود پاورپوینت مرحله شروع در مدیریت استراتژیک📜پروژه مالی یک شرکت📜دانلود پاورپوینت مرحله مقایسه در مدیریت استراتژیک📜طراحی و كاربرد سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیتABC جهت محاسبه بهای تمام شده خدمات در بیمارستان دولتی📜دانلود پاورپوینت مرحله ورودی در مدیریت استراتژیک📜دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر مدیریت استراتژیک📜دانلود پاورپوینت مدیریت برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی📜دانلود پاورپوینت مدیریت تعارض و مذاکره📜تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شركت مانی لذیذ و ارائه تحلیل های مدیریتی📜بررسی برنامه پنج ساله اول مالیات در ایران (1372-1368) و مقایسه آن با مالیات در قبل و بعد انقلاب📜دانلود پاورپوینت مدیریت رفتارهای سیاسی در سازمان📜دانلود پاورپوینت مدیریت روابط کار و مذاکرات دسته جمعی📜دانلود پاورپوینت فهم سرمایه گذاری(فصل اول کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📜پاورپوینت بررسی رابطه بین وجوه نقد ناشی از فعالیت های تامین مالی و بازده سهام در بورس📜دانلود پاورپوینت انواع اوراق بهادار(فصل دوم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📜تجلی اوصاف امام علی در ادب فارسی📜دانلود پاورپوینت بازارهای اوراق بهادار (فصل سوم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📜پاورپوینت نحوه معامله اوراق بهادار (فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📜دانلود پاورپوینت مفاهیم ریسک و بازده (فصل پنجم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)📜آرماگدون گرایی و تأثیر آن بر سیاست خارجی ایالات متحده آمریكا📜بازرسی و ارزیابی در Hex (سحر و جادو)📜دانلود پاورپوینت ارزشیابی سهام عادی (فصل دهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)