36- متدلوژی وارائه نرم افزارجهت مكان‌یابی تابلوهای پیام رسان بزرگراهی (VMS) در مناطق شهری-50058606

|50058817|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد 36- متدلوژی وارائه نرم افزارجهت مكان‌یابی تابلوهای پیام رسان بزرگراهی (VMS) در مناطق شهری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

اطلاعات مقاله متدلوژی وارائه نرم افزارجهت مکان‌یابی تابلوهای پیام رسان بزرگراهی (VMS) در مناطق شهری

عبدالرضا شیخ الاسلامی (شناسه پژوهشگر - Researcher ID: ۴۷۵۸)
استادیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران
علیرضا گودرزی - دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل و نقل دانشگاه علم و صنعت ایران


خلاصه مقاله:

در این مقاله روش و فرآیندی برای مکا نیابی تابلوهای پیام رسان در بزرگراه های شهری ارائه شده است. بعد از معرفی تابلوهای پیا مرسان و انواع پیام های قابل نمایش به بررسی کاربردهای تابلو و جایگاه آن در سامانه های هوشمند حمل و نقل پرداخته شده است. بعد از شناخت مشخصه های محلی مربوط به نصب این تابلوها و پارامترهای مؤثر در مکان یابی تابلوهای پیام رسان، روش و فرآیندی برای مکا نیابی تابلوهای پیام رسان براساس پارامترهای موثر در مکا نیابی ارائه می گردد. همچنین نرم افزاری با استفاده از نرم افزار Visual Basic به منظور مکان یابی این تابلوها طراحی و ساخته شد. جهت ارزیابی متدلوژی و کارآیی نرم افزار طراحی شده ونیز مطالعه موردی، برخی از بزرگراه های شهر تهران انتخاب گردید که پس از جمع آوری و ورود اطلاعات به نرم افزار طراحی شده، فرآیند مکا نیابی توسط نرم افزار انجام گردیده و خروجی های برنامه به صورت جدول ارائه شده است، همچنین با استفاده از نرم افزار Arc GIS قابلیت نمایش گرافیکی خروجی های نرم افزار وجود دارد.


کلیدواژه‌ها:

تابلوهای پیام‌‌رسان - پیام ترافیکی - رویکردهای اطلاع‌رسانی - فرآیند اطلاع‌رسانی - پارامتر ترافیکی


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


شیخ الاسلامی, عبدالرضا و علیرضا گودرزی، ۱۳۸۸، متدلوژی وارائه نرم افزارجهت مکان‌یابی تابلوهای پیام رسان بزرگراهی (VMS) در مناطق شهری، هشتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، شیراز، دانشگاه شیراز


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (شیخ الاسلامی, عبدالرضا و علیرضا گودرزی، ۱۳۸۸)
برای بار دوم به بعد: (شیخ الاسلامی و گودرزی، ۱۳۸۸)مطالب دیگر:
📝پاورپوینت فرایند مهندسی ارزش pptx در 138 اسلاید📝پاورپوینت درز انبساط ساختمان در 20 اسلاید کاربردی و آموزشی و کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصویر📝دانلود مجموعه تحقیق های دانش آموزی و دانشجویی با حجم کم📝دانلود تحقیق خشم و کنترل آن📝دانلود تحقیق خطاهای ادراکی📝دانلود تحقیق خلاصه کتاب اخلاق در روابط عمومی📝دانلود تحقیق خلاقیت📝دانلود تحقیق روشهای تشخیص هویت بیومتریک📝دانلود تحقیق شبکه های کامپیوتری📝دانلود تحقیق مهارت های فردی در دفاع و رزم📝دانلود تحقیق موشک های دوربرد ایران📝دانلود تحقیق میخ کوبی یا نیلینگ📝پاورپوینت برنامه ریزی زنجیره تامین و فرآیند کلان برنامه ریزی زنجیره📝کارت دعوت ترحیم psd📝پاورپوینت تحقیق آزمایشگاهی توسعه زمانی آبشستگی در پایه پل مستطیلی بادماغه مثلثی درقوس 180 درجه رودخانه ها📝دانلود تحقیق نظریه پیاژه📝دانلود تحقیق نظریه ی گشتالت📝دانلود تحقیق نظریه یادگیری گانیه📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 1 ( نحوه ارائه صورتهای مالی)📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 2 (صورت جریان وجوه نقد)📝دانلود مقاله نقد و بررسی انواع روش تدریس ریاضی📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 3 (درآمد عملیاتی)📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 4 (ذخایر، بدهیهای احتمالی و داراییهای احتمالی)📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 5 (رویدادهای بعد از تاریخ ترازنامه)،📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 8 (موجودی مواد و کالا )