دانلود خلاصه کتاب مديريت مالي 1 دکتر مهدی تقوی-50294198

مديريت,یاوران فایل,حسابداری,مديريت بازرگانی,مديريت مالي 1,مديريت مالي pdf,دکتر مهدی تقوی|50294409|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود خلاصه کتاب مديريت مالي 1 دکتر مهدی تقوی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب مديريت مالي 1


خلاصه کتاب مديريت مالي 1


تاليف دکتر مهدی تقوی


رشته هاي حسابداري و مديريت بازرگاني


دانشگاه پيام نور
******
جامع + کامل +خلاصه+ کاربردی


******معرفی اجمالی:


پاورپوینت و خلاصه کامل کتاب مديريت مالي 1 تاليف دکتر مهدی تقوی به همراه نمونه سوالات امتحانی با پاسخ


این فایل، پاورپوینت و خلاصه کتاب مديريت مالي 1 تاليف دکتر مهدی تقوی است که 6 فصل این کتاب را ببه بیان زیر در حجم 250 اسلاید خلاصه کرده است. ضمنا نمونه امتحانی نیز در برخی فصول بیان شده است.


* توجه: در فایل دانلودی علاوه بر این پاورپوینت مذکور در بالا یک فایل پاورپوینت دیگر در حجم 90 اسلاید مطالب را اجمالی تر خلاصه کرده است.


فصل اول: کليات


فصل دوم: ارزش زماني پول


فصل سوم: قيمت اوراق بهادار


فصل چهارم: مخاطره و بازده


فصل ششم: بودجه بندي سرمايه اي


فصل پنجم: هزینه سرمایه

حجم فایل:


1.11MB
مطالب دیگر:
🔗نقطه ی وحدت بین دو قوس احدیت و واحدیت 5 ص🔗نكات مفيد تربيت فرزندان🔗نگاهداري هويج در سردخانه 6ص🔗نگاهي به ابعاد وجودي حضرت زهرا سلام الله عليها🔗نگاهي به آزادي در اسلام🔗نگاهي گذرابه عالم (ذر)موطن عهد وميثاق آدميان 11 ص🔗نگرش كلي بر تغذيه🔗نگرشی بر آسیب شناسی ازدواج🔗نگرشي-نوين-به-نظريات-سازمان-و-مديريت-در-جهان-امروز-52-ص🔗نگهداری اتومبیل 9ص🔗نماز خوب چه نمازی است 7ص🔗نماز در دین اسلام🔗نمايه‎سازي همارا🔗نهضت حسینی🔗نیاز بشر به دین🔗نیایش و پرستش🔗نيكي به پدر و مادر🔗نيم نگاهي پيرامون بهره وري واصلاح سيستمها🔗وحدت 10ص🔗وحدت اسلامی🔗وراثت از ديدگاه قرآن🔗ورزش چیست🔗ورزش و سلامت جسم🔗ورزش و فواید آن🔗ورزش-23-ص