دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده همراه با کتاب الکترونیکی-50488424

کتاب صوتی قورباغه‌ را قورت بده,برایان تریسی,کتاب الکترونیکی,وب سایت برترین دانلود,کتاب های انگیزشی,کتاب های صوتی,کتاب های صوتی موفقیت|50488635|download
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده همراه با کتاب الکترونیکی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده همراه با کتاب الکترونیکیبزارید با مقدمه قبل از معرفی این کتاب در وب سایت برترین دانلود براتون یه مختصری توضیح بدیم


شما هيچوقت براي انجام تمام كارهايي كه بايد انجام بدهيد فرصت كافي نداريد. شما به معناي واقعي كلمه در انبوه كارها، مسئوليت هاي فردي، پروژه ها، روزنامه ها و مجله هاي زيادي كه بايد بخوانيد و كتاب هايي كه روي هم انبار شده اند تا يك روز، به محض اينكه فرصتش را پيدا كرديد، به سراغ آنها برويد غرق شده ايد. اما واقعيت اين است كه هيچوقت نمي توانيد عقب افتادگي خود را جبران كنيد و از كارهايتان جلو بيافتيد. هرگز نمي توانيد آنقدر از كارها پيشي بگيريد كه بتوانيد تمام آن كتاب ها و نشريه ها را بخوانيد و نيز به تفريحاتي كه هميشه آرزويش را داشته ايد بپردازيد. شما فقط از این طريق مي توانيد وقت و زندگي خود را تحت كنترل درآوريد که روش فكر كردن، كاركردن و نحوه روبه رو شدن با سيل بي پايان كارهايي است كه هرروز بر سرتان مي ريزد را تغییر دهید…


معرفی کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده (Eat that Frog) اثر برایان تریسی، 21 روش عالی برای مبارزه با تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر را بیان می‌کند و در این کتاب می آموزد که بهتر است هرکاری را، هرچقدر سخت یا آسان، سریع و بدون تعلل انجام دهید.


شما هیچوقت برای انجام تمام کارهایی که باید انجام بدهید فرصت کافی ندارید. شما به معنای واقعی کلمه در انبوه کارها، مسئولیت‌های فردی، پروژه‌ها، روزنامه‌ها و مجله‌های زیادی که باید بخوانید و کتاب‌هایی که روی هم انبار شده‌اند تا یک روز، به محض اینکه فرصتش را پیدا کردید، به سراغ آن‌ها بروید غرق شده‌اید. اما واقعیت این است که هیچوقت نمی‌توانید عقب افتادگی خود را جبران کنید و از کارهایتان جلو بیافتید. هرگز نمی‌توانید آنقدر از کارها پیشی بگیرید که بتوانید تمام آن کتاب‌ها و نشریه‌ها را بخوانید و نیز به تفریحاتی که همیشه آرزویش را داشته‌اید بپردازید.


شما فقط از این طریق می‌توانید وقت و زندگی خود را تحت کنترل درآورید که روش فکر کردن، کارکردن و نحوه روبه رو شدن با سیل بی‌پایان کارهایی است که هرروز بر سرتان می‌ریزد را تغییر دهید.


برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.


برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی پیش از پایه‌گذاری این شرکت به عنوان مدیر ارشد عملیات در یک شرکت ساخت‌وساز مشغول به کار بود. او همچنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته است. تریسی تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.ما هم به شما پیشنهاد می کنیم تا کتاب قورباغه را قورت بده را دانلود کرده و از آن استفاده کنید ، تا موفق تر زندگی کنید.

کلید خوشبختی، رضایت، موفقیت بزرگ و احساس فوق‌العاده‌ی قدرت و تأثیرگذاری شخصی این است که به خوردن قورباغه‌تان در ابتدای هر روز و به عنوان اولین کارتان، عادت کنید.


از قدیم گفته‌اند اگر اولین کاری که باید هر روز صبح انجام بدهی، این باشد که قورباغه زنده‌ای را قورت دهی در بقیه روز خیالت راحت خواهد بود.


که سخت‌ترین و بدترین اتفاقی را که ممکن است در تمام روز برایت پیش بیاید پشت سر گذاشته‌اید.


قورباغه شما در واقع بزرگترین و مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهید.


همان کاری که اگر الآن فکری به حالش نکنید به احتمال زیاد همین طور برای انجام ان تنبلی خواهید کرد.


-----------------------


مطالب جالب دیگه:


1-دانلود برنامه رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی (نسخه کامل)


2-دانلود کتاب چشم طلایی (بزرگترین منبع گنج یابی در ایران )


3-دانلود کتاب ارزشمند مابعدالطبیعه اثر ارسطو


-----------------------


ضمناً کار موردنظر همان کاری است که انجام آن در حال حاضر می‌تواند بیشترین تأثیر مثبت را در زندگی شما بگذارد.قدیم‌ها همچنین گفته‌اند:
اگر قرار است دو تا قورباغه را بخوری اول آن یکی را که زشت تر است بخور!»


این کتاب هم اکنون به صورت فایل صوتی در اختیار شماست پس در دانلود این کتاب و استفاده از نکات آن تردید نداشته باشید.


مشخصات محصول:


فرمت کتاب الکترونیکی: PDF


مدت زمان فایل صوتی: 171 دقیقه زبان فارسی ، MP3


توجه : پس از پرداخت، لینک دانلود برای شما نمایش داده خواهد شد و به ایمیل ثبت شده نیز لینک دانلود ارسال میگردد.

مطالب دیگر:
🔍دانلود پاورپوینت پانل های سقفی و دیواری 3d panel🔍دانلود پاورپوینت اصول تصفیه آب و پسابهای صنعتی🔍دانلود پاورپوینت درس شیمی عمومی رشته تربیت بدنی🔍دانلود پاورپوینت درباره موفقیت🔍دانلود پاورپوینت BIOMETRICS🔍دانلود پاورپوینت توربو ماشینها Turbomachinery🔍دانلود پاورپوینت تمرینات معماری 2🔍دانلود پاورپوینت کاشی کاری🔍دانلود پاورپوینت تغذیه تمرینات قدرتی (لاتین)🔍دانلود پاورپوینت پروژه راهسازی انواع خرابی آسفالت و مرمت آنها🔍دانلود پاورپوینت چگونه دختر دار یا پسردار شویم🔍دانلود پاورپوینت حفاظت آب و خاک🔍دانلود پاورپوینت سیستم انتقال قدرت پیوسته CVT Continuously Variable Transmission🔍دانلود پاورپوینت شیمی تجزیه (1)🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق تبیین شاخص های تقسیمات محله ای🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق قلمرو و تأثیرات مونسون🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحلیل فضایی - مکانی فضای سبز شهری🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحلیل فضایی بلوارهای شهری🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحلیل فضایی ورودی شهرها🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحولات کالبدی و کارکردی مبادی ورودی شهری🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق تغییرات کاربری اراضی شهری🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانمندسازی و ساماندهی سكونتگاهای غیررسمی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانها و قابلیت های عناصر بافت قدیمی در توسعه صنعت گردشگری🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق توریسم درمانی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق توزیع فضایی امکانات و خدمات شهری